plakat 2018 wersja ostateczna

„Kreatywny nauczyciel – kreatywna szkoła – kreatywny uczeń” PDF Drukuj Email
wtorek, 03 lipca 2018 09:41

PO WER

Ponadnarodowa mobilność kadry edukacji szkolnej
  „Kreatywny nauczyciel – kreatywna szkoła – kreatywny uczeń”

Z ogromną radością pragniemy poinformować, iż złożony przez nas wniosek projektu ‘Kreatywny nauczyciel – kreatywna szkoła – kreatywny uczeń”  został zatwierdzony do realizacji ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. Projekt będzie realizowany na zasadach programu Erasmus+. Maksymalna przyznana kwota dofinansowania projektu wynosi 104760,00 EURO, co stanowi równowartość kwoty  451746,07 PLN.
Projekt ten jest wynikiem zapotrzebowania naszej szkoły na podniesienie poziomu kompetencji kluczowych poprzez szkolenia i doświadczenia w wymiarze międzynarodowym. Zadania podjęte w projekcie odzwierciedlają nasze bieżące potrzeby rozwojowe: wspieranie edukacji wczesnej, wspieranie integracji społecznej, zwiększanie zrozumienia międzykulturowego, kształcenie kompetencji obywatelskich i społecznych, rozwijanie umiejętności przekształcania kreatywnych pomysłów w przedsiębiorcze działania celem zapobiegania wykluczeniu społecznemu oraz zwiększeniu możliwości zatrudnienia.
Beneficjentami projektu będzie 18 nauczycieli naszej szkoły. Uznano za konieczny udział dyrektora szkoły, nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, geografii, języków obcych, historii, wychowania fizycznego, muzyki oraz przedsiębiorczości.
Projekt zakłada udział nauczycieli w szkoleniach w Portugalii, Norwegii i na Malcie.
Czas trwania projektu: 01.09.2018 – 31.08.2020.
Osoby zainteresowane zachęcamy do zapoznania się z regulaminem rekrutacji i napisania listu motywacyjnego. Regulamin rekrutacji dostępny jest również w sekretariacie szkoły oraz u koordynatora projektu pani Anny Chabińskiej-Węgreckiej.

Wydawanie świadectw maturalnych PDF Drukuj Email
poniedziałek, 02 lipca 2018 11:46

Uprzejemie informujemy, iż od 3 lipca od godz. 8.00 wydawane będą świadectwa maturalne.

Wspomnienia z Portugalii i Hiszpaniii PDF Drukuj Email
środa, 20 czerwca 2018 13:27

DSCF1255

Serdecznie zapraszamy do fotogalerii z Obozu językowego w Hiszpanii i Portugalii --> klik

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018 PDF Drukuj Email
wtorek, 19 czerwca 2018 12:01

Informujemy, że zakończenie roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się według następującego harmonogramu:

w dniu 21 VI (czwartek):

• godz. 8.00 - Msza św. dla uczniów wszystkich typów szkół

Po powrocie do szkoły lekcje odbywają się zgodnie z podziałem godzin za wyjątkiem klas III gimnazjum, które o godz. 9.15 w auli będą uczestniczyły w uroczystym zakończeniu roku.

w dniu 22 VI (piątek):

• godz. 8.00 - spotkanie w auli dla uczniów klas I - III SP;

• godz. 9.00 - spotkanie w auli dla wszystkich uczniów klas II LO;

• godz. 9.45 - spotkanie w auli dla wszystkich uczniów klas I LO;

• godz. 10.30 - spotkanie w auli dla wszystkich uczniów klas VII SP i klas II gimnazjalnych;

• godz. 11.15 - spotkanie w auli dla wszystkich uczniów klas IV - VI SP.

"Pilnujcie mi tych szlaków....". relacja z rajdu szlakami Jana Pawła II PDF Drukuj Email
wtorek, 19 czerwca 2018 08:36

35196971 2040603282677537 25850098189598720 nKolejny już raz grupa uczniów naszej szkoły wyruszyła w góry aby realizować przesłanie patrona IV LO Jana Pawła II "Pilnujcie mi tych szlaków....". Pilnujemy! Tym razem trasa rajdu szlakami Jana Pawła II prowadziła z Kosarzysk przez Obidzę do Schroniska na Przehybie. Drugiego dnia zdobyliśmy najwyższy szczyt Beskidu Sądeckiego - Radziejową a następnie przez Niemcową i Kordowiec zeszliśmy do Rytra.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji --> galeria

Zespół Szkół Ogólnokształcących

GŁÓWNY PARTNER SZKOŁY

grupa azoty

logo strona-page-0

logo1popr 1

lo1111

gim1111

sp1111

ZPB1

brazowe liceum 2017 net

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANA PAWŁA II W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 1 w Tarnowie jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2017".

facebook   bip

RODO-505x306 c