baner-nepodlegly

Rusza Małopolska Chmura Edukacyjna PDF Drukuj Email
poniedziałek, 15 października 2018 12:34
Fundusze Europejskie Program Regionalny Małopolska Unia Europejska EFS

Wszystkich zainteresowanych informuję, że ruszają zajęcia w ramach "Małopolskiej Chmury Edukacyjnej - nowy model nauczania"

Zajęcia z obszaru CHEMIA zaczynają się 18 października natomiast z BIOLOGII 24 października br.

Bardzo prosimy aby uczestnicy, którzy złożyli formularze zgłosili się do Sekretariatu!

Uwaga! PDF Drukuj Email
poniedziałek, 15 października 2018 10:49

Uwaga!
Zapraszamy wszystkich chętnych Uczniów i Nauczycieli do promowania naszej szkolnej biblioteki pod hasłem:
DZIEŃ POSTACI Z KSIAŻKI
(19 X 2018 r. – piątek)

Nasza akcja wymaga specjalnej charakteryzacji uczestników (stroju, kostiumu) dotyczącej konkretnych postaci z książek.
Każdy uczestnik zabawy będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w bibliotece w korzystać z amnestii na zaległe wypożyczenia.
W czasie trwania naszej akcji chętni uczniowie (w odpowiednim stroju) będą mogli wziąć udział w losowaniu „szczęśliwej pieczątki”

Zapraszamy!

Wyjazd do Opery Krakowskiej PDF Drukuj Email
piątek, 12 października 2018 08:49

turek we włoszechStowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół IV LO organizuje wyjazd do Opery Krakowskiej na spektakl "Turek we Włoszech" Gioacchino Rossiniego w dn.08.02.2019, godzina 18:30.
Jest to opera buffa ( opera komiczna) w dwóch aktach, napisana w 1814 r. na zamówienie La Scali.
"Trwa karnawał, gdy Selim, tytułowy Turek przybywa do Włoch, by się zabawić. Powszechna wesołość i podniecenie sprawiają, że  nie wiadomo już kto na czyim punkcie szaleje - on widząc piękne kobiety, czy one w poszukiwaniu egzotycznych wrażeń. Konstelacje trójkątów i czworokątów komplikują się  na skutek nieporozumień, pomyłek, przebieranek, niespodzianek, a wszystko w żywiole tańca, jak na  okres beztroskiego szaleństwa ludzkości przystało".

Piękny śpiew, tęczowo barwna scenografia i kostiumy, atmosfera weneckiego karnawału, zabawny spektakl, który ogląda się z prawdziwą przyjemnością.
Koszt wyjazdu 83 zł.
Zapisy do końca października ( ilość miejsc ograniczona)
Organizator:  Bernadeta Cieśla

Warsztaty Matematyczno - Informatyczne PDF Drukuj Email
środa, 10 października 2018 10:17

W najbliższą sobotę (13 października 2018 r.) w PWSZ w Tarnowie w sali C206 odbędą się drugie zajęcia w ramach warsztatów matematycznych towarzyszących V edycji Tarnowskiego Turnieju Matematycznego. Poniżej harmonogram:
10:00-11:15, Jakub Węgrecki (absolwent III LO) wygłosi wykład pt. “Zasada ekstremum”
11:15-11:30, przerwa
11:30-12:45, Mikołaj Sikora (absolwent III LO) wygłosi wykład pt. “Okrąg opisany na czworokącie”.

Biblioteka na Instagramie! PDF Drukuj Email
środa, 10 października 2018 07:38

IMG 20181009 211631 564Serdecznie zapraszamy do obserwowania Instagrama Biblioteki Szkolnej. Wejdź koniecznie na Instagrama Zaczy_tani .

Zespół Szkół Ogólnokształcących

GŁÓWNY PARTNER SZKOŁY

grupa azoty

logo strona-page-0

logo1popr 1

lo1111

gim1111

sp1111

ZPB1

brazowe liceum 2017 net

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANA PAWŁA II W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 1 w Tarnowie jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2017".

facebook   bip

RODO-505x306 c