FE POWER poziom pl-1 rgb

 "Kreatywny nauczyciel, kreatywna szkoła, kreatywny uczeń"

                                                                                       

baner-nepodlegly

Start

E-DZIENNIK

E-DZIENNIKinstrukcja

 

plan lekcji3

Przetarg

Gratulacje i podziękowania dla uczennic IV LO PDF Drukuj Email
środa, 12 grudnia 2018 07:49

PART 1543581500678Z przyjemnością informujemy społeczność uczniowską że Nasza Szkoła w sportowej rywalizacji  za rok szkolny 2017/2018 w kategorii kobiet zajęła w Tarnowie drugie miejsce. Na sukces złożyła się wzmożona praca wielu uczennic  i ich opiekunów w różnych konkurencjach sportowych.  Zawodniczki reprezentowały Szkołę w takich dyscyplinach jak: lekkoatletyka, pływanie, piłka koszykowa, piłka siatkowa, piłka nożna, piłka ręczna i tenis stołowy. Opiekunowie ww. zespołów to: Monika Chłopecka, Jan Suski , Jacek Snopkowski.
Brawo Dziewczyny.

 
„Byle do dzwonka”! PDF Drukuj Email
poniedziałek, 10 grudnia 2018 08:13

Zapraszamy do lektury nowego numeru szkolnej gazetki.  Przeczytacie wyjątkowy wywiad z Panią dyrektor Anettą Święch, felietony o życiu ucznia, recenzję interesującej książki …

Byle do dzwonka

 
Akcja Stowarzyszenia Kropla PDF Drukuj Email
piątek, 07 grudnia 2018 12:07

DSC 1996Gorąco dziękuję młodzieży  IV LO za liczne przybycie i zarejestrowanie się jako potencjalny Dawca Szpiku Kostnego podczas akcji Stowarzyszenia Kropla. 30 uczniów dało najpiękniejszy prezent mikołajkowy chorym - nadzieję na życie. Jesteście wielcy!!!

                                                               Anna Odbierzychleb

Więcej…
 
Julia Rybska finalistką IV Ogólnopolskiego Frankofońskiego Konkursu Fotograficznego Bleu Blanc Rouge 2018 PDF Drukuj Email
środa, 05 grudnia 2018 16:38

Julia Rybska na wystawiePo raz pierwszy w tym roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w IV Ogólnopolskim Frankofońskim Konkursie Fotograficznym Bleu Blanc Rouge 2018 organizowanym pod patronatem Instytutu Francuskiego w Polsce. Dnia 23 listopada 2018 roku w siedzibie Szkolnej Galerii Sztuki ZSO Nr 2 w Gdyni artystyczne zdjęcie Julii Rybskiej znalazło się w finale spośród 553 nadesłanych z całej Polski i zostało zaprezentowane podczas wernisażu pokonkursowej wystawy fotograficznej.
Temat tegorocznego konkursu brzmiał„La beauté est dans la rue”, czyli piękno znajdziesz na ulicy. Swoje artystyczne zdjęcia, na których pojawiły się trzy narodowe kolory Francji – niebieski, biały i czerwony - oraz tematowe piękno, które wyszło na ulicę i jest obecne na ulicy, choć może ukryte w jej zakamarkach zaprezentowali w kolejnych kategoriach następujący uczniowie: szkoła podstawowa – Julia Bąk – 7BP, gimnazjum – Kinga Hałacińska- 3AG, liceum – Julia Rybska i Daniela Wilowska - 2B, Aneta Matura i Aleksandra Koszecka - 3F. Zdjęcia miały przywodzić na myśl szeroko pojętą francuską kulturę oraz musiały  być związane z tegorocznym tematem. Interpretacja tematu była całkowicie dowolna. Gratulujemy wszystkim ciekawych pomysłów i zapraszamy do galerii! Bravo!

Galeria --> klik

 

 
„100 litrów krwi na 100 lecie niepodległości” podsumowanie akcji. PDF Drukuj Email
środa, 05 grudnia 2018 11:27

oddaj krew
            Uprzejmie informujemy, że w dniu wczorajszym do ogłoszonej przez społeczność IV LO akcji  "100 litrów krwi na 100-lecie niepodległości" przystąpiło 79 osób
(nauczycieli, rodziców i przede wszystkim uczniów) z naszej szkoły. Z tej liczby krew oddały 43 osoby, a pozostałe zostały przesunięte na późniejszy termin.


Bardzo Wam wszystkim dziękujemy, jesteście wspaniali.

                                            Maria Drwal i Anna Odbierzychleb.

Więcej…
 


Strona 1 z 101

Zespół Szkół Ogólnokształcących

GŁÓWNY PARTNER SZKOŁY

grupa azoty

logo strona-page-0

logo strona-page-0

 logo1popr 1

lo1111

gim1111

sp1111

ZPB1

brazowe liceum 2017 net

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANA PAWŁA II W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 1 w Tarnowie jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2017".

facebook   bip

 

 logo

 a

RODO-505x306 c

monitoring rodo

 nieznańska

Partner Szkoły

 

uj

 

logo_PWSZm

 

logo_PGNiGm

 

logo_margotm

 

logo mpec tarnów

roleski majonezy

klub szkół UNICEF

 

wymiana młodzieży

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 39 gości