Zapraszamy do lektury PDF Drukuj Email
piątek, 17 stycznia 2020 10:28

Z przyjemnością informujemy, że w grudniowym numerze "Hejnału Oświatowego" (12-188) ukazał się artykuł pt "Dobre praktyki za granicą: Creativity and Innovation in the Classroom. Międzynarodowa mobilność nauczycieli - Erasmus w Portugalii". Autorkami artykułu są kol. Wiesława Krysa, Agnieszka Bigos i Klaudia Beściak.

Link do artykułu:

Zebrania z rodzicami PDF Drukuj Email
środa, 15 stycznia 2020 10:33

Przypominamy, że w przyszłym tygodniu odbędą się śródroczne zebrania z rodzicami uczniów wszystkich klas SP oraz klas I – II LO według porządku:

W środę, 22.01.2020r.:
•    godz. 16.30 – zebrania dla rodziców klas I – III SP.
•    w godz. 16.45 – 17.45 – konsultacje nauczycieli klas I – III niebędących wychowawcami.
•    o godz. 17.00 – zebrania dla pozostałych klas SP.
•    w godz. 17.15 – 18.15 – konsultacje nauczycieli klas IV – VIII niebędących wychowawcami.

W czwartek, 23.01.2020r.:
•    o godz. 16.00 w auli szkolnej odbędzie się prelekcja dla rodziców uczniów klas II LO oraz chętnych rodziców uczniów klas I i III LO na temat zachowań suicydalnych, na którą serdecznie zapraszamy.
•    o godz. 17.00 w poszczególnych salach rozpoczną się spotkania z wychowawcami klas I – II LO.

Przydział sal na spotkania z wychowawcami, zarówno klas SP jak i LO, zostanie podany w poniedziałek (20.01.)

SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW W MISTRZOSTWACH m. TARNOWA W PŁYWANIU PDF Drukuj Email
wtorek, 14 stycznia 2020 20:34

2plW piątek 10.01.2020 r. na basenie w Mościcach odbyły się Mistrzostwa Szkół Ponadpodstawowych m. Tarnowa w pływaniu. Sztafeta naszych chłopców w składzie: LITWORA FILIP, JURKIEWICZ DAWID, PODLASEK JAKUB, GŁADYSZ KACPER, KRAJEWSKI FILIP oraz CIESIELSKI MIKOŁAJ zajęła 2 miejsce w tych mistrzostwach.

W pływaniu indywidualnym dwóch naszych uczniów zostało Mistrzami Tarnowa!

Złote medale na dystansie 50m stylem dowolnym zdobył FILIP LITWORA a na dystansie 50m stylem motylkowym DAWID JURKIEWICZ.

Sztafeta naszych dziewcząt w składzie: MUSIAŁ OLIWIA, MACIASZEK EWA, BOROWIEC ALEKSANDRA, PALIGA JULIA, ŚWIERCZEK EMILIA oraz PELC NIKOL również zajęła 2 miejsce na tych mistrzostwach, zdobywając srebrny medal.

W pływaniu indywidualnym na dystansie 50m stylem grzbietowym EMILIA ŚWIERCZEK zdobyła srebrny medal a brązowy ALEKSANDRA BOROWIEC.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

Mistrzostwa IV LO w Tarnowie w tenisie stołowym PDF Drukuj Email
wtorek, 14 stycznia 2020 08:59

rakiety tenisowe
MISTRZOSTWA
IV LO  w  TARNOWIE
w tenisie stołowym
21.01.2020 r.  ( wtorek)   godz. 11:00
zgłoszenia do nauczycieli  wf.
do 20.01.2020 r.

PROFILAKTYKA UZALEŻNIEŃ – ZAGROŻENIA ZWIĄZANE Z DOPALACZAMI PDF Drukuj Email
piątek, 10 stycznia 2020 10:58

narkotyki i dopalacze
W listopadzie, grudniu i styczniu klasy pierwsze liceum brały udział w zajęciach profilaktycznych dotyczących zagrożeń dopalaczami. Zajęcia te przeprowadziła pani Renata Wyskiel – pedagog szkolny.

Zespół Szkół Ogólnokształcących

GŁÓWNY PARTNER SZKOŁY