RUSZA REKRUTACJA DO PROJEKTU PT. MAŁOPOLSKA CHMURA EDUKACYJNA -

SZCZEGÓŁY...

Zmiana podziału godzin PDF Drukuj Email
poniedziałek, 12 lutego 2018 08:45

Informujemy, że od poniedziałku (26.02) wprowadzone zostaną niewielkie zmiany w podziale godzin. Prosimy o zapoznanie się z aktualnym podziałem godzin.

Ferie PDF Drukuj Email
piątek, 09 lutego 2018 10:52

Drodzy Uczniowie
Życzymy Wam pogodnych, pełnych niezapomnianych wrażeń ferii zimowych. Korzystając z atrakcji zimowego wypoczynku, pamiętajcie zawsze o zasadach bezpieczeństwa. Kierujcie się rozsądkiem.
  Wracajcie wypoczęci i pełni zapału do pracy w kolejnych miesiącach.
                            Po powrocie, do wakacji pozostanie już tylko 115 dni!

Dyrekcja i Nauczyciele

Wybory na Przewodniczącego SU IV LO PDF Drukuj Email
czwartek, 08 lutego 2018 14:01

Turniej Debat Historycznych IPN PDF Drukuj Email
czwartek, 08 lutego 2018 07:37

WP 20180130 12 14 01 Pro30 stycznia 2018 roku Zespół Debatancki IV LO wziął udział w Małopolskim Turnieju Debat Historycznych Instytutu Pamięci Narodowej w Krakowie. W grupie los zetknął nas z reprezentantami II LO z Tarnowa, IV LO z Olkusza i krakowskiego III LO. Początek turnieju wyglądał obiecująco; zwycięstwa nad II LO z Tarnowa i IV LO z Olkusza pozwalały realnie myśleć o wygraniu grupy i awansie do półfinału zmagań. Niestety przegrana debata z drużyną z Krakowa i niekorzystny bilans „małych punktów” sprawił, że z awansu cieszyli się uczniowie II LO z Tarnowa. Na pocieszenie zostaje nam świadomość, że w bezpośrednim starciu pokonaliśmy późniejszego półfinalistę i nadzieja, że za rok wrócimy silniejsi!!!

TARNOWSKI JUNIOR BIZNESU- już po raz czwarty! PDF Drukuj Email
wtorek, 06 lutego 2018 14:16

junior biznesu plakat 1Urząd Miasta Tarnowa ogłosił czwartą edycję Konkursu " Tarnowski Junior Biznesu" Zachęcamy do udziału osoby przedsiębiorcze, lubiące rywalizację, mające pomysł na swój biznes. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody: I miejsce 2000zł, II miejsce 1500 zł, III miejsce 1000zł

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przedstawienie biznesplanu na własną działalność gospodarczą.  Ostateczny  termin składania prac konkursowych przypada na dzień 06 kwietnia 2018r. Zainteresowanych uczniów prosimy o kontakt z prof. Joanną Furmańską

Regulamin Konkursu

Zespół Szkół Ogólnokształcących

GŁÓWNY PARTNER SZKOŁY

grupa azoty

logo strona-page-0

logo1popr 1

lo1111

gim1111

sp1111

ZPB1

brazowe liceum 2017 net

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANA PAWŁA II W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 1 w Tarnowie jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2017".

facebook   bip

pobrane