logo        

RUSZA REKRUTACJA DO PROJEKTU PT. MAŁOPOLSKA CHMURA EDUKACYJNA -
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 1 W TARNOWIE

NA ROK SZKOLNY 2017/2018

SZCZEGÓŁY...

 

 

 

Start

E-DZIENNIK

E-DZIENNIKinstrukcja

 

plan lekcji3

Przetarg

Zuzanna Izak IF, Maciej Żmuda VIIA i Adam Beściak IIID zostali Mistrzami Szkoły w tenisie stołowym w roku szkolnym2017/2018. PDF Drukuj Email
wtorek, 16 stycznia 2018 07:55

W rozegranym w dn. 11.01.2018r., turnieju tenisa stołowego o Mistrzostwo IV LO ,  Gimnazjum nr 10 i  SP 17 wzięło udział 31 zawodników. W kategorii dziewcząt pierwsze miejsce z kompletem 6 zwycięstw zajęła Zuzanna Izak IF, drugie miejsce z 4 wygranymi partiami zajęła Patrycja Kozioł IB a  trzecie miejsce również  z 4 zwycięstwami  Klaudia Piekarz IIG.
Wśród uczniów IV LO tytuł mistrzowski zdobył Adam Beściak IIID z kompletem 9 zwycięstw, na drugim miejscu uplasował się Dominik Sowa IID z 8-ma wygranymi, a trzecie miejsce zajął Dominik Ryba IIG z 7 zwycięstwami.
W najmłodszej grupie zwyciężył Maciej Żmuda VIIA, przed Arturem Kosałką IIBG i Janem Molczykiem IIIAG.
Uczestnicy mistrzostw otrzymali upominki , słodycze oraz  pamiątkowe medale.
Gratulujemy i życzymy powodzenia w Licealiadzie –Mistrzostwach Tarnowa w tenisie stołowym dn. 16-17.01.2018r.

 
Mistrzostwa Tarnowa w pływaniu indywidualnym PDF Drukuj Email
poniedziałek, 15 stycznia 2018 11:27

26940643 1837414456329755 27500062 n12 stycznia nasi uczniowie reprezentowali IV LO w Mistrzostwach Tarnowa w pływaniu indywidualnym i sztafetowym w ramach Tarnowskiej Licealiady Młodzieży. Sztafeta dziewcząt w składzie:

Adamczyk Maria, Baran Anna, Bialik Milena, Chmielewska Alicja, Musiał Oliwia, Trestka Aleksandra zajęła III miejsce.

W wyścigach indywidualnych najlepiej zaprezentowali się Trestka Aleksandra i Czerczak Krzysztof zdobywając srebrne medale na dystansie 50m stylem dowolnym.

Gratulujemy!

Więcej…
 
MISTRZOSTWA TARNOWA W PŁYWANIU PDF Drukuj Email
poniedziałek, 15 stycznia 2018 08:27

DSCN1799Drużyna dziewcząt w składzie: Ewa Maciaszek, Magdalena Maksymowicz, Martyna Nowak, Wiktoria Romanik, Iga Szczepańska Julia Ściślak, Maria Srebro oraz Godek Zuzanna  zajęła I miejsce i awansowała do finałów wojewódzkich.

 

 

 

 

Więcej…
 
Szkolny Dyskusyjny Klub Filmowy PDF Drukuj Email
piątek, 12 stycznia 2018 08:13

       Na kolejnym spotkaniu Klubu, 4 grudnia, obejrzeliśmy "Podwójne życie Weroniki", film francusko - polski w reżyserii Krzysztofa Kieślowskiego. Jego tematem jest historia dwu dziewczyn, z których jedna mieszka w Polsce, druga we Francji. Bohaterki przyszły na świat tego samego dnia, noszą to samo imię. Oprócz tego wyglądają identycznie, łączą je również podobne sytuacje życiowe - obie pasjonują się muzyką. Odczuwają też te same dolegliwości zdrowotne. Nie znają się i nie będą mieć możliwości, by to zmienić, ale...

Dzieło Kieślowskiego urzeka widza stonowanymi barwami, niesamowitą muzyką i pełnymi symboliki obrazami, co zmusza widza do dużego skupienia, rodzi wiele pytań w trakcie seansu i skłania do poszukiwania na nie odpowiedzi jeszcze długo po jego zakończeniu.

Gorąco polecam ten film, mimo że nie jest łatwy, każe się zatrzymać i zastanowić.

Wiktoria Ruda 2g

 
Kolędowanie PDF Drukuj Email
czwartek, 11 stycznia 2018 13:11
 Hej kolęda, kolęda………. 1
Początek Nowego Roku to czas wspólnego kolędowania. W dniu 04.01.2018 roku odbył się w naszej szkole Koncert Noworoczny połączony ze wspólnym kolędowaniem. Organizatorem tej uroczystości było Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół IV Liceum.
W spotkaniu wzięli udział: Dyrekcja Szkoły, członkowie Towarzystwa Przyjaciół Mościc, słuchacze Uniwersytetu III Wieku, mieszkańcy Mościc, przyjaciele IV Liceum , rodzice, młodzież naszej szkoły, członkowie Stowarzyszenia oraz Grono Pedagogiczne.
Oprócz tradycyjnych kolęd i pastorałek usłyszeliśmy kolędy z różnych stron świata. Tegoroczne spotkanie wzbogaciły jasełka, w których jako młodzi aktorzy zwrócili nam uwagę na istotę Świąt Bożego Narodzenia. 
Więcej…
 


Strona 1 z 60

Zespół Szkół Ogólnokształcących

GŁÓWNY PARTNER SZKOŁY

grupa azoty

logo strona-page-0

logo strona-page-0

 logo1popr 1

lo1111

gim1111

sp1111

ZPB1

brazowe liceum 2017 net

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANA PAWŁA II W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 1 w Tarnowie jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2017".

facebook   bip

 

 logo

 

 nieznańska

Partner Szkoły

 

uj

 

logo_PWSZm

 

logo_PGNiGm

 

logo_margotm

 

logo mpec tarnów

roleski majonezy

klub szkół UNICEF

 

wymiana młodzieży

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości