Konsultacje PDF Drukuj Email
środa, 27 maja 2020 08:12

Przypominamy uczniom klas maturalnych oraz ich rodzicom o możliwości korzystania z konsultacji. Są one organizowane w dwóch formach: online oraz na terenie szkoły z zachowaniem wymogów sanitarno - epidemicznych. Zachęcamy do korzystania.

,,1000 km dla św. Jana Pawła II’’ Barka SP17 i IV LO PDF Drukuj Email
poniedziałek, 25 maja 2020 07:45

1W Rajdzie hołdzie pamięci dla  św. Jana Pawła II Patrona  IV LO w Tarnowie w 100 rocznicę urodzin 18.05.1920-18.05.2020 udział wzięło 103 osoby: Kapłan, Nauczyciele, Uczniowie SP 17 i IV LO w Tarnowie, Rodzice, Rodziny, zaproszeni Goście. Wszyscy  wyruszyliśmy  w różnych kierunkach podejmując trud drogi i pokonując łącznie dystans 1112 km -  wdzięczności i pamięci dla Świętego Jana Pawła II za świadectwo życia.  Towarzyszyły nam słowa pieśni Barka ,, Pan kiedyś stanął nad brzegiem’. Składamy serdeczne podziękowania i gratulacje wszystkim uczestnikom rajdu, którzy włączyli się w uświetnienie  100 rocznicy urodzin  św. Jana Pawła II.
Zapraszamy  do obejrzenia galerii  upamiętniającej to wydarzenie w opracowaniu Pana Piotra Pabiana – dziękujemy.

Jacek Snopkowski

Informacja o pracy szkoły PDF Drukuj Email
czwartek, 21 maja 2020 00:00

Szanowni Państwo,

w związku z zaistniałą sytuacją bardzo prosimy, aby wszystkie prośby i zapytania kierować na adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Aktualny Harmonogram rekrutacji PDF Drukuj Email
środa, 20 maja 2020 11:53

Szanowni Państwo,

Informujemy, iż w zakładce Rekrutacja/Kalendarz znajduje się zaktualizowany Harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021.

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny PDF Drukuj Email
wtorek, 19 maja 2020 18:35

kangur 2020
Kangourou Sans Frontières

Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych

Informujemy, że w związku z zawieszeniem zajęć w szkołach Komitet Organizacyjny Konkursu Kangur Matematyczny podjął decyzję o przeprowadzeniu konkursu zdalnie za pośrednictwem Platformy Dzwonek.pl.

terminarz kangur 2020

Uczestnicy Konkursu proszeni są o zapoznanie się z dokumentem:

Instrukcja dla uczestnika konkursu (plik PDF)

Zespół Szkół Ogólnokształcących

LO srebro 2020 bez tła