jubileusz waga

Ho! Ho! Ho! Mikołajkowy prezent PDF Drukuj Email
czwartek, 03 grudnia 2020 07:05

IMG 4740

Wyniki zdalnego konkursu zorganizowanego z okazji Święta Niepodległości PDF Drukuj Email
środa, 02 grudnia 2020 09:29

Uczniowie Aleksy Lada z klasy 6CP i Karolina Jarek z 2DG zostali laureatami zdalnego konkursu zorganizowanego z okazji Święta Niepodległości. Drugie i trzecie miejsca zajęli Nel Dudek z 6A i Ewa Link z 4C ze szkoły podstawowej oraz Kacper Krupa z 2AG i Julia Drożdż z 2DG liceum. Konkurs przygotowali i czuwali nad jego przebiegiem uczniowie z klas 2CG i 2D.

Dziękujemy organizatorom. Gratulujemy zwycięzcom.

Godziny pracy Biblioteki PDF Drukuj Email
poniedziałek, 30 listopada 2020 00:00

Projekt-bez-tytułu-8
Informujemy Państwa, że biblioteka szkolna czynna będzie od poniedziałku do piątku               w godz. od 8.00 do 12.00.

Joanna Zając laureatką projektu "Małopolska św. Janowi Pawłowi II" PDF Drukuj Email
poniedziałek, 23 listopada 2020 11:14

Błogosławieni jesteście XI 2020Z dumą informujemy, że praca plastyczna Joanny Zając, uczennicy klasy 2C, zdobyła I miejsce w konkursie plastycznym w kategorii szkół ponadpodstawowych, zorganizowanym w ramach projektu „Małopolska Świętemu Janowi Pawłowi II. Część II zdalnie i cyfrowo. W hołdzie Polskiemu Papieżowi”. W konkursach plastycznym, literackim, multimedialnym, na opracowanie scenariusza lekcji, a także w grze miejskiej i w quizie tematycznym wzięło udział prawie sto osób. Uczestnicy podejmowali tematy m.in. Papieża pielgrzyma, Jego pasji, wrócili do idei Światowych Dni Młodzieży, a także do papieskich pielgrzymek, w tym do diecezji tarnowskiej.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Ważna informacja PDF Drukuj Email
poniedziałek, 16 listopada 2020 11:23

unnamedUczestnicy wycieczki do Irlandii i Szkocji

W związku z faktem, iż kilku kontrahentów nie zwróciło  pieniędzy do Biura Veneto, sprawę przejął Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, który pokryje poniesione straty. W skomplikowanych procedurach ja także brałem udział jako organizator wycieczki. W związku z tym nastąpi opóźnienie zwrotu drugiej raty.
Mam nadzieję, że pieniądze otrzymacie do końca bieżącego roku.

Proszę więc o cierpliwość i pozdrawiam.

Wojciech Walecki

Zespół Szkół Ogólnokształcących