logo        

RUSZA REKRUTACJA DO PROJEKTU PT. MAŁOPOLSKA CHMURA EDUKACYJNA -
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 1 W TARNOWIE

NA ROK SZKOLNY 2017/2018

SZCZEGÓŁY...

 

 

 

Start

E-DZIENNIK

E-DZIENNIKinstrukcja

 

plan lekcji3

Przetarg

Z wizytą u rodziny Brończyków PDF Drukuj Email
piątek, 09 marca 2018 07:32

Gdy dotarła do nas informacja o tragedii jaka dotknęła rodzinę Państwa Brończyków z Bukowca od razu wiedzieliśmy, że chcemy pomóc tym ludziom. 1Wiadomość o całej sytuacji, o tym, że cały dorobek ich życia spłonął, przekazała jedna z uczennic naszej szkoły tak się zaczęło.... W ramach akcji "Dar serca - szkolna szlachetna paczka" uczniowie klas: 1f, 2a, 2c, 2g, 3b i 3f zebrali w sumie 1700 zł. Dzięki zaangażowaniu ludzi dobrej woli udało się pozyskać za część tej kwoty nową kuchenkę (dzięki firmie MPM agd S.A. z Milanówka) i przepiękny nowy zestaw -  stół z krzesłami (dzięki firmie F.H.U. "SATURN" Sp.J. z Tarnowa)  a resztę gotówki przekazać rodzinie. Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do tego daru serca.

Zapraszamy do obejrzenia informacji prasowych, reportażu z Magazynu Ekspresu Reporterów i fotorelacji z odwiedzin grupy uczniów naszej szkoły u rodziny Brończyków.

Więcej…
 
Konkurs na recenzję PDF Drukuj Email
czwartek, 08 marca 2018 11:15

Przeczytałeś ostatnio ciekawą książkę?
Napisz jej recenzję.
Zachęć  w niej innych do przeczytania.

konkurs biblioteka

 
Biblioteka szkolna serdecznie zaprasza wszystkich chętnych uczniów do udziału w konkursie na recenzję ulubionej książki: "Książka, którą warto  przeczytać".
Prace należy składać w bibliotece szkolnej do 23.03.2018r.
Zachęcamy również do zapoznania się z regulaminem konkursu dostępnym na tablicy obok biblioteki.

 
„Dziewczynka z zapałkami” w języku francuskim PDF Drukuj Email
czwartek, 08 marca 2018 08:20

imageDnia 5 marca br. w ramach Dni Frankofonii uczniowie grup francuskich z klasy 7B szkoły podstawowej, z gimnazjum i liceum, już po raz czwarty wzięli udział w spektaklu francuskojęzycznym, tym razem w sztuce zatytułowanej „La fille aux allumettes”, czyli „Dziewczynka z zapałkami”, napisanej przez Julie Annen, a wyreżyserowanej przez
Iris Munios. Aktorzy belgijscy zaprezentowali nowoczesną wersję tej znanej baśni, przypominając, abyśmy nie byli obojętni na krzywdę i cierpienie innych.
Po spektaklu uczniowie zadawali twórcom pytania oraz otrzymali książki z autografami artystów z oglądanej sztuki. Udział naszej młodzieży w tym spektaklu był świetną okazją do kontaktu z żywym językiem francuskim, do sprawdzenia stopnia opanowania tego języka oraz zapoznania się z kulturą francuską.

Więcej…
 
WYJAZD DO OPERY KRAKOWSKIEJ - 09.03.2018 PDF Drukuj Email
środa, 07 marca 2018 09:44

Przypominam wszystkim biorącym udział w wyjeździe do Opery Krakowskiej na spektakl " Don Pasquale" 9 marca ( piątek) 2018r., że spotykamy się na parkingu przy szkole.
Wyjazd o godz. 14.30. Powrót do Tarnowa ok. godz. 23.00

 
Rekolekcje PDF Drukuj Email
wtorek, 06 marca 2018 15:06

 KLASY GIMNAZJUM I KLASY I-III LO:


W środę (7 III 2018r.) i w czwartek (8 III 2019r.) nauki rekolekcyjne odbywać się będą w hali TMR-u:

  • w środę    8.30 – 11.00

Państwo Wychowawcy spotykają się ze swoimi klasami o 8.15 w budynku hali i sprawdzają obecność, po czym sprawują opiekę nad uczniami w czasie trwania nauk. Po ich zakończeniu uczniowie wracają do domów.

  • w czwartek    9.30 – 11.30

W tym dniu zgodnie z podziałem godzin odbywają się lekcje 0-1, po których uczniowie, pod opieką nauczycieli wychodzą ze szkoły. Jeśli któraś klasa (lub jej część) nie ma rano lekcji, nauczyciel może umówić się z uczniami w budynku hali i tam, jak w poniedziałek, sprawdzić obecność.
Po zakończonej nauce rekolekcyjnej do szkoły wracają uczniowie klas III LO i III gimnazjum na zajęcia z przedmiotów egzaminacyjnych.

  • w piątek    8.30 msza św. w kościele w Mościcach.

Wychowawcy spotykają się ze swoimi klasami ok. 8.15 i sprawdzają obecność, a po zakończonym nabożeństwie wracają z uczniami do szkoły, gdzie od l.4 odbywać się będą zajęcia zgodnie z podziałem godzin.
Zajęcia dla uczniów, którzy nie uczęszczają na lekcje religii:

  • środa        l. 1-2 matematyka (B. Jasnosz) s. 318

                      l. 3-4 j. angielski (M. Czuba) s. 318

  • czwartek   l. 3-4 j. polski (M. Poparda) s. 318
  • piątek        l. 2-3 j. angielski (A. Łuszczyk) s. 318
 


Strona 4 z 70

Zespół Szkół Ogólnokształcących

GŁÓWNY PARTNER SZKOŁY

grupa azoty

logo strona-page-0

logo strona-page-0

 logo1popr 1

lo1111

gim1111

sp1111

ZPB1

brazowe liceum 2017 net

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANA PAWŁA II W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 1 w Tarnowie jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2017".

facebook   bip

 

 logo

pobrane

 

 nieznańska

Partner Szkoły

 

uj

 

logo_PWSZm

 

logo_PGNiGm

 

logo_margotm

 

logo mpec tarnów

roleski majonezy

klub szkół UNICEF

 

wymiana młodzieży

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 104 gości