logo        

RUSZA REKRUTACJA DO PROJEKTU PT. MAŁOPOLSKA CHMURA EDUKACYJNA -
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 1 W TARNOWIE

NA ROK SZKOLNY 2017/2018

SZCZEGÓŁY...

 

 

 

Start

E-DZIENNIK

E-DZIENNIKinstrukcja

 

plan lekcji3

Przetarg

99. Rocznica Odzyskania Niepodległości PDF Drukuj Email
poniedziałek, 13 listopada 2017 17:31

IMG 1249Pamięć i tożsamość - te słowa stały się myślą przewodnią patriotycznego programu z okazji kolejnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Uroczystość ta odbyła się w naszej szkole w piątek, 10 listopada.

Program przygotowany przez Szkolne Koło Teatralne pod kierunkiem pani mgr Ewy Obrzut przybliżył ważne dla każdego Polaka wydarzenie - odzyskanie niepodległości w 1918 r. Inscenizacja miała różnorodny charakter, gdyż oprócz patriotycznych wierszy i pieśni, zaprezentowany był żywy obraz z marszałkiem Józefem Piłsudskim, dla którego wolność Ojczyzny była nadrzędną wartością.

Więcej…
 
Zaproszenie na operetkę "Zemsta nietoperza" PDF Drukuj Email
poniedziałek, 13 listopada 2017 17:21

zemstaStowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół IV LO organizuje wyjazd do Opery Krakowskiej na operetkę „Zemsta nietoperza” w dn. 12. 01.2018.

Cena wyjazdu 80 złotych. Zapisy i wpłaty przyjmuje B. Cieśla.

O spektaklu :

 

„Zemsta nietoperza” to jedna z najpopularniejszych operetek świata. Ta, wystawiana w Operze Krakowskiej w reż. Janusza Józefowicza, to wspaniałe, pięknie zaśpiewane i zatańczone widowisko.

Utwór przedstawia historię finansisty, który ostatni na wolności wieczór spędza na wystawnym balu…Jak spędza??? To musicie już sprawdzić sami J

Pełna uroku, dowcipna komedia omyłek. Wrażenia niezapomniane!

 
Nauczyciel na Medal PDF Drukuj Email
piątek, 10 listopada 2017 10:10

1Z dumą i radością informujemy, że pani mgr Magdalena Kras, nauczyciel biologii w IV LO, odniosła spektakularne zwycięstwo w plebiscycie Nauczyciel na Medal, zorganizowanym przez Gazetę Krakowską. Pani profesor została Nauczycielem na Medal w kategorii : Nauczyciel szkoły Ponadgimnazjalnej, otrzymując blisko tysiąc głosów od uczniów i rodziców i uzyskując dużą przewagę nad pozostałymi kandydatami w tej kategorii.
Sukces jest tym większy, że pani Magdalena Kras została zgłoszona do plebiscytu przez rodziców uczniów naszych licealistów, co dowodzi jakim wielkim szacunkiem cieszy się nasza Pani Profesor.

Więcej…
 
Byliśmy na Targach Książki w Krakowie! PDF Drukuj Email
piątek, 10 listopada 2017 10:03

IMG 20171027 104443Targi Książki w Krakowie to jedna z największych imprez literackich w kraju. Prawdziwe święto wszystkich książkoholików i obowiązkowy punkt na czytelniczej mapie Polski! Dlatego nie mogło nas tam zabraknąć.  
Święto literatury pod Wawelem jest gwarancją niesamowitej atmosfery, której mogliśmy w tym roku doświadczyć wyruszając na targi 41 osobową grupą.  Każdy miał okazję zakupić swoje wymarzone książki,  a także spotkać się z popularnymi autorami.

Więcej…
 
Nasza szkoła uzyskała certyfikat Szkoły Promującej Bezpieczeństwo PDF Drukuj Email
piątek, 10 listopada 2017 09:21

IMG 20171031 101831W roku szkolnym 2016/17 nasza szkoła przystąpiła do projektu Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa realizowanego na terenie województwa małopolskiego jako Szkoła Promująca Bezpieczeństwo. Jego celem  jest promowanie szczególnej aktywności szkół w zakresie profilaktyki i szerzenia zasad bezpieczeństwa, integracja środowiska szkolnego i lokalnej społeczności na rzecz poprawy bezpieczeństwa dzieci i młodzieży.

Więcej…
 


Strona 6 z 57

Zespół Szkół Ogólnokształcących

GŁÓWNY PARTNER SZKOŁY

grupa azoty

logo strona-page-0

logo strona-page-0

 logo1popr 1

lo1111

gim1111

sp1111

ZPB1

brazowe liceum 2017 net

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANA PAWŁA II W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 1 w Tarnowie jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2017".

facebook   bip

 

 logo

 

 nieznańska

Partner Szkoły

 

uj

 

logo_PWSZm

 

logo_PGNiGm

 

logo_margotm

 

logo mpec tarnów

roleski majonezy

klub szkół UNICEF

 

wymiana młodzieży

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości