FE POWER poziom pl-1 rgb

 "Kreatywny nauczyciel, kreatywna szkoła, kreatywny uczeń"

                                                                                       

baner-nepodlegly

Start

E-DZIENNIK

E-DZIENNIKinstrukcja

 

plan lekcji3

Przetarg

Zaproszenie na zabawę karnawałową PDF Drukuj Email
poniedziałek, 19 listopada 2018 07:55

Sandra Turns Six

 
Akcja „Grosz do Grosza” PDF Drukuj Email
piątek, 16 listopada 2018 09:28

W dniu 14 listopada, w ramach programu „Dzwonek na obiad”, uczennice z klasy 2b liceum sprzedawały pieczone przez siebie pyszne ciasta.
Dochód ze sprzedaży przekazany został Fundacji „Być bardziej”, która wspiera uczniów zapewniając im ciepły posiłek w szkole.
Program ten został objęty patronatem honorowym: Minister Edukacji Narodowej, Ministra Zdrowia  i wszystkich Kuratorów Oświaty w Polsce.

 
Zaproszenie PDF Drukuj Email
piątek, 16 listopada 2018 07:54

zaproszenie na mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym

 
Wycieczka przedmiotowa klasy 3E - " Górny Śląsk - tereny przemysłowe" PDF Drukuj Email
piątek, 16 listopada 2018 07:29

20181113 171058W ostatni wtorek klasa III E uczestniczyła w wycieczce programowej na Górny Śląsk. Wędrując po urokliwych dzielnicach Katowic - Giszowiec i Nikiszowiec, eksplorując kopalnie srebra w Tarnowskich Górach oraz podziwiając nowe obiekty Śląska wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, uczniowie obserwowali wpływ rozwoju przemysłu na zagospodarowanie terenu, zabudowę, architekturę i tamtejszą wyjątkową i odmienną kulturę. Poznali historię górnictwa srebra na Śląsku, warunki pracy i życia górników, problemy miast przemysłowych w XX wieku, a także zmierzyli się z gwarą śląską dzięki Panu Radosławowi - naszemu przewodnikowi i rodowitemu Ślązakowi. Była to wyjątkowa lekcja geografii w terenie :)
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony geograficznej IV LO, gdzie znajdą Państwo więcej informacji na temat naszej wyprawy.

Więcej…
 
Uczniowie klas 6B i 8B rozpoczęli realizację międzynarodowych projektów na platformie e-Twinning PDF Drukuj Email
środa, 14 listopada 2018 13:49
 eTwinning logo  eTwinning logo 2

Klasy językowe 6B i 8B  w ramach realizacji  eksperymentu „e-Przygoda z językiem” rozpoczęły realizację projektów na platformie e-Twinning opartej na nowoczesnych technologiach informacyjno-komunikacyjnych. Klasa 6B realizuje projekt zatytułowany „Święto Niepodległości w Twojej szkole”, którego celem jest kreowanie postaw patriotycznych poprzez różne formy wyrazu artystycznego, wychowanie w duchu miłości do Ojczyzny, rozwijanie tożsamości narodowej oraz poznawanie kultur innych nacji. Nawiązano współpracę ze szkołami z Węgier i Rumunii. Uczniowie będą prezentowali swoje działania w trzech językach – angielskim, francuskim i niemieckim wykorzystując różnorodne narzędzia TIK. Jesteśmy przekonani, że będzie to doskonała okazja to komunikowania się w różnych językach obcych, poszerzania swoich zainteresowań, otwierania się na nową kulturę oraz możliwość współpracowania w grupie.

Więcej…
 


Strona 6 z 103

Zespół Szkół Ogólnokształcących

GŁÓWNY PARTNER SZKOŁY

grupa azoty

logo strona-page-0

logo strona-page-0

 logo1popr 1

lo1111

gim1111

sp1111

ZPB1

brazowe liceum 2017 net

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANA PAWŁA II W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 1 w Tarnowie jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2017".

facebook   bip

 

 logo

 a

RODO-505x306 c

monitoring rodo

 nieznańska

Partner Szkoły

 

uj

 

logo_PWSZm

 

logo_PGNiGm

 

logo_margotm

 

logo mpec tarnów

roleski majonezy

klub szkół UNICEF

 

wymiana młodzieży

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 125 gości