plakat 2018 wersja ostateczna  
        

Dyrekcja wraz z Gronem Pedagogicznym

zaprasza wszystkich zainteresowanych nauką w naszej szkole

na Dzień Otwarty,

22 maja 2018r. (wtorek)

godz. 10.00 - 13.00

 

Start

E-DZIENNIK

E-DZIENNIKinstrukcja

 

plan lekcji3

Przetarg

Sukces Macieja Maciuszka z kl. 2 DA PDF Drukuj Email
piątek, 13 kwietnia 2018 07:41

Maciej Maciuszek kl. 2DA został zwycięzcą Etapu Krajowego EChemTestu!

EChem Test to Europejski test chemiczny oceniający wiedzę i umiejętności w zakresie chemii na różnych poziomach trudności. EChemTest jest elektronicznym testem rozwijanym przez European Chemistry Thematc Network Association - Stowarzyszenie Europejskich Tematycznych Sieci Chemicznych.

Uczeń naszej szkoły Maciej Maciuszek okazał sie NAJLEPSZY w kraju - pokonał 271 osób biorących udział w zawodach i będzie reprezentował nasz kraj na europejskim finale konkursu!

 
Obóz młodzieżowy Włochy PDF Drukuj Email
czwartek, 12 kwietnia 2018 12:43

cattolica4

Tarnów - CATTOLICA (12 dni)
20 VII - 31 VII 2018

Zapisy wraz z zaliczką 100 zł u kierownika obozu p. Moniki Chłopeckiej do 19.04.2018r..

Kadra wychowawcza to nauczyciele z naszej szkoły!

CATTOLICA to niezwykle urokliwa i klimatyczna miejscowość położna na wybrzeżu adriatyckim nieopodal Rimini. Centrum miasteczka to długi deptak wypełniony restauracjami, barami, sklepami, butikami. Cattolica w sezonie letnim zamienia się w tętniący życiem kurort turystyczny. Znajdziemy tu szerokie, piaszczyste plaże, dużo słońca i wiele atrakcji. Główna promenada w centrum miasta tętni życiem o każdej porze. Jest tu mnóstwo sklepików, bazarów, restauracji i barów  z muzyką. Zabawa trwa do późnej nocy. Na szczęście od rana można wypić aromatyczną, włoską kawę albo orzeźwić się świeżymi wyciskanymi sokami. W dniu wolnym od wycieczek i plażowania polecamy odwiedzić słynne akwarium w Cattolice. Są tam niezliczone gatunki egzotycznych ryb i gadów, które swoją urodą zachwycą każdego. Akwarium położone jest niedaleko od hotelu.

 

Więcej…
 
zaWODY dla AFRYKI PDF Drukuj Email
wtorek, 10 kwietnia 2018 12:50

afrykaCzy wyobrażasz sobie, że wstajesz rano i idziesz 6 km, by przynieść wodę dla całej rodziny? Czy zdajesz sobie sprawę jak trudne może być życie bez dostępu do czystej wody? Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej się o znaczeniu wody w życiu człowieka to zapraszamy do włączenia się w najnowszą akcję edukacyjną UNICEF.

Więcej…
 
DZIEŃ CZEKOLADY. PDF Drukuj Email
wtorek, 10 kwietnia 2018 11:30

dzień czekoladowy12 kwietnia to najsłodsza data w kalendarzu – DZIEŃ CZEKOLADY.
Z okazji tego święta w czwartek zapraszamy na dużej przerwie do Biblioteki Szkolnej   aby wylosować- wypożyczyć książkę na poprawę humoru. Każdy odwiedzający bibliotekę będzie mógł poczęstować się oczywiście... czekoladą.
Dodatkowo na kiermaszu przed biblioteką szkolną będzie można zakupić pyszne czekoladowe ciasteczko. Zapraszamy do włączenia się w naszą czekoladową akcję.

 
Uwaga PDF Drukuj Email
wtorek, 10 kwietnia 2018 10:27

Proszę uiścić odpłatność za obiady

do 15 IV 2018

 


Strona 6 z 79

Zespół Szkół Ogólnokształcących

GŁÓWNY PARTNER SZKOŁY

grupa azoty

logo strona-page-0

logo strona-page-0

 logo1popr 1

lo1111

gim1111

sp1111

ZPB1

brazowe liceum 2017 net

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANA PAWŁA II W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 1 w Tarnowie jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2017".

facebook   bip

 

 logo

pobrane

 a

 nieznańska

Partner Szkoły

 

uj

 

logo_PWSZm

 

logo_PGNiGm

 

logo_margotm

 

logo mpec tarnów

roleski majonezy

klub szkół UNICEF

 

wymiana młodzieży

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 81 gości