FE POWER poziom pl-1 rgb

 "Kreatywny nauczyciel, kreatywna szkoła, kreatywny uczeń"

                                                                                       

baner-nepodlegly

Start

E-DZIENNIK

E-DZIENNIKinstrukcja

 

plan lekcji3

Przetarg

Mistrzostwa Sportowo Ratownicze PDF Drukuj Email
piątek, 12 maja 2017 08:29

DSC 0583Intensywnie przygotowywalismy się do Mistrzostw Sportowo Ratowniczych Tarnowa i powiatu tarnowskiego od kilku dni, wczoraj wystartowalismy w konkurencjach szkół gimnazjalnych w składzie Dominika Florek kapitan,  Patrycja Damijan,  Anna Moskal, Jan Pluta, szkół ponadgimnazjalnych w składzie Jakub Cetera kapitan, Dominika Mamcarz, Anna Pawłowska, Dominik Sowa. 

Więcej…
 
Zbiórka dobroczynna rzeczy dla Domu Dziecka PDF Drukuj Email
piątek, 12 maja 2017 08:16

W środę 17.05.2017 r. w godzinach od 8:30 - 10:00 (przy portierni) odbędzie się zbiórka pluszowych zabawek oraz artykułów papierniczych na rzecz domu dzecka. Darowane przedmioty muszą być w dobrym stanie. Przyniesienie większej ilości rzeczy będzie nagradzane dodatkowymi punktami.

Akcją koordynują uczniowie kl. 2BG- Szymon Miśtak oraz Filip Adamczyk.

 
XVIII Dyktando Ortograficzne "O złote pióro" PDF Drukuj Email
piątek, 05 maja 2017 11:44

konkurs ort 126 kwietnia w Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych w Tarnowie trójka uczniów naszej szkoły, laureatów etapu szkolnego konkursu ortograficznego:

- Karina Kwoka z klasy 6ap ( w kategorii Uczeń – Junior)
- Martyna Zalewska z klasy 3bg ( w kategorii Uczeń)
oraz
- Adrian Gniewek z klasy 1c ( w kategorii Uczeń)

wzięła udział w XVIII DYKTANDZIE ORTOGRAFICZNYM "O złote pióro".

http://www.tarnow.pl/Galeria/Galeria-Miasto/Galeria-Miasto-2017/Dyktando-ortograficzne-O-zlote-pioro-w-ZSEO
Jury konkursowemu tradycyjnie przewodniczył językoznawca z uniwersytetu Jagiellońskiego prof. dr hab. Bogusław Dunaj, zaś autorką tegorocznych dwóch tekstów była dr Mirosława Mycawka

http://www.radiokrakow.pl/wiadomosci/tarnow/po-raz-18-tarnowianie-zmierzyli-sie-z-ortografia/
Oprócz tradycyjnego pisania dyktanda został także przeprowadzony IX Tarnowski Turniej Ortograficzny adresowany do różnych grup zawodowych naszego miasta. http://www.zseo.tarman.pl/dyktando.htm

konkurs ort 2

 
Derby dla nas, "pudło" nasze!!! PDF Drukuj Email
piątek, 28 kwietnia 2017 06:55

3W poniedziałek, 24 kwietnia 2017 roku, w "małym finale" Tarnowskiej Ligi Debatanckiej spotkały się dwie drużyny z Mościc; naprzeciw uczniów naszej szkoły zasiadła ekipa Zespołu Szkół Technicznych. Zdaniem Loży Mędrców, stosunkiem 333:308, trzecią drużyną TLD w sezonie 2016/2017 została reprezentacja IV Liceum Ogólnokształcącego!
Na przestrzeni całego roku drużyna występowała w składzie: Dominik Cich, Alicja Hołda, Patrycja Kukla, Aleksandra Koszecka, Wojciech Kwapniewski, Aleksandra Maciejowska, Rafał Pudełek, Jan Starzyk, Bartłomiej Wolak, Weronika Woźniak.

Więcej…
 
Z rzymskiego pamiętnika Oliwii Starzyk PDF Drukuj Email
piątek, 28 kwietnia 2017 06:40

DSC01648Z rzymskiego pamiętnika Oliwii Starzyk :) zeszłorocznej zwyciężczyni 2-tyg.kursu językowego w Rzymie jako nagrody głównej w Ogólnopolskim Konkursie Języka Włoskiego i Wiedzy o Włoszech Il Bel Paese we Wrocławiu  2016

21 VIII 2016
Po kilku miesiącach wyczekiwania, nadchodzi wreszcie ten dzień. Od rana trwają gorączkowe przygotowania do podróży. Wrzucam ostatnie rzeczy do walizek, które z trudem się domykają (kobiety wiedzą, co mam na myśli), kilkakrotnie sprawdzam niezbędne dokumenty, upewniam się, że o niczym nie zapomniałam, żegnam się z bliskimi i już jestem gotowa na podbój stolicy słonecznej Italii. Podróż przebiega sprawnie dopóki nie przychodzi mi skorzystać z rzymskiej komunikacji miejskiej (na autobus cierpliwie czekam ponad 40 minut). Późnym wieczorem docieram do ‘’Residenza Conti’’, gdzie wita mnie Andrea – przesympatyczny syn dyrektora rzymskiej szkoły językowej Scud’It, którego gestykulacja jest tak wymowna, że nie potrzebuję słów, by zrozumieć co ma mi do powiedzenia. Po kilkugodzinnej podróży padam z nóg. Zasypiam otoczona rzymskim gwarem i intensywnym zapachem specjałów włoskiej kuchni. Przez najbliższe dwa tygodnie czekają mnie długie dni wypełnione niecodziennymi atrakcjami.

Więcej…
 


Strona 68 z 101

Zespół Szkół Ogólnokształcących

GŁÓWNY PARTNER SZKOŁY

grupa azoty

logo strona-page-0

logo strona-page-0

 logo1popr 1

lo1111

gim1111

sp1111

ZPB1

brazowe liceum 2017 net

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANA PAWŁA II W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 1 w Tarnowie jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2017".

facebook   bip

 

 logo

 a

RODO-505x306 c

monitoring rodo

 nieznańska

Partner Szkoły

 

uj

 

logo_PWSZm

 

logo_PGNiGm

 

logo_margotm

 

logo mpec tarnów

roleski majonezy

klub szkół UNICEF

 

wymiana młodzieży

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 69 gości