plakat 2018 wersja ostateczna  
        

Dyrekcja wraz z Gronem Pedagogicznym

zaprasza wszystkich zainteresowanych nauką w naszej szkole

na Dzień Otwarty,

22 maja 2018r. (wtorek)

godz. 10.00 - 13.00

 

Start

E-DZIENNIK

E-DZIENNIKinstrukcja

 

plan lekcji3

Przetarg

Szkolny Dyskusyjny Klub Filmowy PDF Drukuj Email
wtorek, 03 kwietnia 2018 07:27

małe kino

5 marca na kolejnym spotkaniu Szkolnego Dyskusyjnego Klubu Filmowego mieliśmy okazję zobaczyć film "Capitan Fantastic" w reżyserii  Matta Rossa. Opowiada on historię ojca, który wychowuje swoje dzieci z dala od cywilizacji, ale uczy je samodzielności, zaradności oraz sztuki przetrwania w trudnych warunkach.  Nieoczekiwane zdarzenie zmusza rodzinę do porzucenia dotychczasowego życia i powrotu na łono społeczeństwa. Tam okazuje się, że mimo ogromnej wiedzy, młodzi ludzie nie są przystosowani do życia w mieście a niekonwencjonalne metody wychowania przysparzają im tylko problemów.

Więcej…
 
Życzenia świąteczne PDF Drukuj Email
środa, 28 marca 2018 10:23
2

Drodzy Uczniowie
Szanowni Rodzice
Szanowni Państwo

Z okazji Świąt Wielkanocnych
życzymy Duchowego skupienia nad grobem Chrystusa
Ukrzyżowanego, Radosnego ożywienia
w Wielkanocny niedzielny poranek,
Radości z tradycji, umocnienia w wierze,
bliskości rodzinnej
oraz wielu łask od Chrystusa Zmartwychwstałego

Dyrekcja szkoły

 
 
IV LO w II etapie Ogólnopolskiego Konkursu Języka Włoskiego w Łodzi PDF Drukuj Email
środa, 28 marca 2018 10:09

Italia 2

Z przyjemnością informujemy, że siedmioro uczniów naszego Liceum: Gabriela Niemiec, Anna Płachta (3c), Marcin Pach, Maja Gdula, Weronika Pasadyn (2c) oraz Piotr Rogóż (3b) i Magdalena Mleczko (2g) zakwalifikowało się do II etapu Ogólnopolskiego Konkursu Języka Włoskiego organizowanego przez Uniwersytet Łódzki. W konkursie wzięło udział ponad 400 osób z całej Polski a do drugiego etapu, który odbył się 23 marca w Łodzi, zakwalifikowało się 100 osób.  Gratulujemy uczniom sukcesów. Dziękujemy za udział i życzymy powodzenia w dalszym realizowaniu pasji do języka włoskiego.

Więcej…
 
Italianiści IV LO we Wrocławiu na Ogólnopolskim Konkursie Języka Włoskiego i Wiedzy o Włoszech „IL BEL PAESE” PDF Drukuj Email
środa, 28 marca 2018 10:02

Colosseo2

Dnia 16 marca trzech reprezentantów naszej szkoły: Anna Płachta (3c), Maja Gdula oraz Marcin Pach (2c) znalazło się w 60-osobowej grupie uczniów z całej Polski, którzy wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Języka Włoskiego i Wiedzy o Włoszech „Il Bel Paese” we Wrocławiu.  Uczniowie rywalizowali ze sobą pokonując łamigłówki gramatyczno –leksykalne oraz wykazując się znajomością kultury włoskiej.  Trzymamy kciuki za naszych reprezentantów w dalszych zmaganiach językowych :)

Więcej…
 
Miłośnicy języka francuskiego a Święto Frankofonii PDF Drukuj Email
środa, 28 marca 2018 09:28

1Jak co roku, uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w obchodach Dni Frankofonii zorganizowanych w PWSZ w Tarnowie. W dniu 21 marca 2018 roku 3 drużyny uczennic w składzie: Gabriela Broda i Agnieszka Kozioł, Anna Moskal i Oliwia Musiał oraz Daria Kocik i Martyna Różańska, wzięły udział w zaciętej rywalizacji wraz z innymi 39-cioma drużynami w konkursie wiedzy o Francji – „Francja wczoraj i dziś”. W dalszej części grupa 15 uczniów dowiedziała się czym zachwyca Paryż, odkryła ikony francuskie w sztuce: Jeanne d’Arc i Louis de Funès, a udział w warsztatach o tematyce językowo-kulturowej prowadzonych przez Panią mgr Carine Debarges-Duszę pozwolił lepiej poznać język francuski i odkryć bogactwo dziedzictwa kulturowego Francji, szczególnie region Owernię. Wydarzenie to dostarczyło uczestnikom niezapomnianych wrażeń.

Więcej…
 


Strona 8 z 79

Zespół Szkół Ogólnokształcących

GŁÓWNY PARTNER SZKOŁY

grupa azoty

logo strona-page-0

logo strona-page-0

 logo1popr 1

lo1111

gim1111

sp1111

ZPB1

brazowe liceum 2017 net

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANA PAWŁA II W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 1 w Tarnowie jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2017".

facebook   bip

 

 logo

pobrane

 a

 nieznańska

Partner Szkoły

 

uj

 

logo_PWSZm

 

logo_PGNiGm

 

logo_margotm

 

logo mpec tarnów

roleski majonezy

klub szkół UNICEF

 

wymiana młodzieży

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 80 gości