plakat 2018 wersja ostateczna  
        
Fotorelacja z Dnia Otwartego

 

Start

E-DZIENNIK

E-DZIENNIKinstrukcja

 

plan lekcji3

Przetarg

BĄDŹMY ŚWIADOMYMI KONSUMENTAMI! PDF Drukuj Email
poniedziałek, 11 kwietnia 2016 13:05
20160408 101359
20160408 101421

W piątek 8 kwietnia 2016r. klasy Ia i Ic uczestniczyły w spotkaniu z p. Krzysztofem Podgórskim - Miejskim Rzecznikiem Konsumenta. W trakcie spotkania uczniowie mogli sobie przypomnieć, jakie  prawa ma konsument i w jaki sposób z nich korzystać. Mogli się też przekonać , jak w praktyce wygląda pomoc Miejskiego Rzecznika Konsumentów. Prowadzący uatrakcyjnił swój wykład różnymi przykładami z zakresu swojej działalności, co szczególnie podobało się słuchaczom.

 

 
Transplantacja - darem życia PDF Drukuj Email
piątek, 08 kwietnia 2016 07:40


„Transplantacja – darem życia”

Kampania Drugie Życie

IV Liceum Ogólnokształcące
im. Jana Pawła II w Tarnowie,
Szkolne Koło PCK i HDK  
   
zapraszają

transplantacja
    
do udziału w gali „Transplantacja –
darem życia”, która odbędzie się
15 kwietnia 2016 roku w auli szkolnej
o godzinie 9:45


Podaruj komuś drugie życie

Więcej…
 
Bieg na Orientacje "O Krople Białej" PDF Drukuj Email
piątek, 08 kwietnia 2016 07:26

DSC 1023W dniu 7.04.2016r nasi uczniowie uczestniczyli w IX juz Wiosennym Biegu na Orientacje "O Krople Białej" w Tuchowie.Szkołę reprezentowała drużyna w składzie:

Gimnazjum nr 10 Dominika Olchawa, Luisa Secchi, Michał Maksymowicz, IV LO Bartłomiej Witek, Leśniak Mateusz, Dawid Skowron

Więcej…
 
SZKOŁA BEZPIECZNA CYFROWO DLA RODZICÓW PDF Drukuj Email
czwartek, 07 kwietnia 2016 06:47

W dniu 4 kwietnia rodzice uczniów klasy 2 E  w ramach pilotażowego programu „Szkoła Cyfrowo Bezpieczna”  uczestniczyli w pogadance na temat zagrożeń jakie może nieść ze sobą użytkowanie sieci internetowej oraz korzystanie z urządzeń cyfrowych przez młodzież.
Spotkanie dla rodziców poprowadziła p. Aneta Skowyra - Mazur – edukator programu SCB.  Z rodzicami rozmawiała między innymi o sposobach ochrony danych osobowych, bezpiecznych stronach internetowych, niebezpieczeństwach korzystania z publicznych sieci wi-fi. Poruszony został również problem długiego spędzania czasu przez młodzież na grach komputerowych on-line, jak również zagrożeń płynących z kontaktu z obcymi osobami w sieci, problem sekstingu i cyberprzemocy.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej portalu www.cyfrowobezpieczni.pl , na której można znaleźć szczegółowe informacje dotyczące programu.

Projekt na terenie szkoły koordynuje kol. Małgorzata Kopek

 
Szkolne dyktando ortograficzne "O złote pióro" PDF Drukuj Email
środa, 06 kwietnia 2016 06:34

Dn. 01.04.2016 roku odbył się w naszej szkole szkolny etap dyktanda ortograficznego dla młodzieży licealnej „O Złote Pióro”.
Celem konkursu jest  promowanie umiejętności w zakresie stosowania zasad ortograficznych języka polskiego, doskonalenie poprawności pisowni ortograficznej, kształcenie nawyku prawidłowego stosowania podstawowych zasad ortograficznych i umiejętności ortograficznej samokontroli, rozwijanie zainteresowań kulturą języka polskiego.
Do konkursu przystąpiło ponad 30 uczniów, którzy w gorącej atmosferze walczyli dzielnie z podchwytliwymi wyrazami. Spośród nich udało się wyłonić prawdziwych mistrzów ortografii.
Trzy pierwsze miejsca zajęli  uczniowie klasy 2c:

1.    Paulina Wójcik
2.    Krzysztof Drużkowski
3.    Julia Koncewicz

Zwycięzcom gratulujemy, a Paulina Wójcik będzie reprezentować szkołę w konkursie rejonowym organizowanym przez Zespół Szkół Ekonomiczno- Ogrodniczych w Tarnowie.

Życzymy powodzenia i połamania pióra!!!

 


Strona 76 z 84

Zespół Szkół Ogólnokształcących

GŁÓWNY PARTNER SZKOŁY

grupa azoty

logo strona-page-0

logo strona-page-0

 logo1popr 1

lo1111

gim1111

sp1111

ZPB1

brazowe liceum 2017 net

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANA PAWŁA II W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 1 w Tarnowie jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2017".

facebook   bip

 

 logo

 a

RODO-505x306 c

 nieznańska

Partner Szkoły

 

uj

 

logo_PWSZm

 

logo_PGNiGm

 

logo_margotm

 

logo mpec tarnów

roleski majonezy

klub szkół UNICEF

 

wymiana młodzieży

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 55 gości