FE POWER poziom pl-1 rgb

 "Kreatywny nauczyciel, kreatywna szkoła, kreatywny uczeń"

                                             
     
                                 

 

Start

E-DZIENNIK

E-DZIENNIKinstrukcja

 

plan lekcji3

Przetarg

Nasze uczennice w Finale Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Włoskiej "Volare 2017" PDF Drukuj Email
środa, 24 maja 2017 12:37

mpolekZ radością i dumą  informujemy o sukcesie naszych uczennic z klasy 1G.  Dominika Kukułka oraz Wiktoria Ruda zakwalifikowały się do finałowej dziesiątki Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Włoskiej „Volare”.
Eliminacje odbyły się dn.20.05.2017 w Hotelu Polskim w Krakowie.  Dominika i Wiktoria zaprezentowały przed międzynarodowym jury  piosenki pt. „ Tintarella di luna” oraz „ Non ho mai smesso”.   Koncert finałowy odbędzie się 23.06.2017 w Krakowie, zostanie wówczas wyłoniony zwycięzca tegorocznej edycji festiwalu.  Finaliści pochodzą z różnych krajów europejskich.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

mpolek2

 

 
Odkrywaliśmy Maltę PDF Drukuj Email
poniedziałek, 22 maja 2017 08:37

malta1

Ostatnie dni kwietnia (22-29 IV 2017r.) spędziliśmy na Malcie. Balice żegnały nas deszczem i chłodem. Po 2,5 godzinach lotu wylądowaliśmy na maltańskim lotnisku. Wyspa przywitała nas ciepłym wiatrem i słońcem, które towarzyszyły nam przez cały tydzień.

Malta ma bogatą historię. Początki cywilizacji na wyspie sięgają 5200 lat p.n.e.  W 60 n.e. na mieliźnie u brzegów wyspy rozbił się statek przewożący do Rzymu, jako więźnia, św. Pawła, który nawrócił Maltę na chrześcijaństwo. Przez długie lata jest z nią związany Zakon Świętego Jana. W XIX wieku Malta była kolonią brytyjską, czemu współcześnie zawdzięcza ruch lewostronny. Pełną niepodległość uzyskała dopiero w 1974 roku. Państwo maltańskie tworzy archipelag wysp, z których trzy największe to Malta, Gozo oraz Comino. Obecnie przewodniczy Radzie Unii Europejskiej i jest jednym z najprężniej rozwijających się krajów Europy.

Więcej…
 
Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno-Krajoznawczy PDF Drukuj Email
poniedziałek, 22 maja 2017 07:05

azymutMiło nam poinformować, że w dn.12-13 maja w Rzuchowej uczniowie naszej szkoły: Kinga Ciesielczyk z kl. IG i Dominik Sowa z kl. ID oraz Dawid Abramowicz reprezentując SKKT PTTK nr 32,, Azymut’ ’w Rzuchowej zajęli I miejsce w Wojewódzkich eliminacjach XVL Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno – Krajoznawczego PTTK i wystąpią w finale ogólnopolskim.
Gratulujemy i życzymy powodzenia.

 
Podziękowanie za wsparcie akcji na rzecz dzieci z Ośrodka Interwencji Kryzysowej PDF Drukuj Email
czwartek, 18 maja 2017 09:11

Wychowawcy, dzieci uczęszczające na świetlicę oraz wychowawca klasy 2BG wraz z uczniami składają serdecznie podziękowania RODZICOM I UCZNIOM, którzy wsparli naszą akcję zbiórki zabawek i artykułów papierniczych dla dzieci z Ośrodka Interwencji Kryzysowej.

serce akcja

DZIĘKUJEMY!

Jednocześnie informujemy, że jeśli ktoś z Państwa chciałby jeszcze ofiarować artykuły papiernicze dla dzieci /bloki, kredki, farby, plastelinę/, może przynosić je do świetlicy szkolnej do 31 maja.

 
Certyfikat Społecznie Zaangażowanej Placówki PDF Drukuj Email
wtorek, 16 maja 2017 09:55

afrykaMiło nam poinformować, że nasza szkoła otrzymała Certyfikat SPOŁECZNIE ZAANGAŻOWANEJ PLACÓWKI - Stowarzyszenia UNICEF Polska -  za zaangażowanie na rzecz dzieci w Angoli w roku szkolnym 2016/2017 oraz udział placówki w IV edycji  ogólnopolskiej kampanii "Wszystkie Kolory Świata".

 


Strona 89 z 123

Zespół Szkół Ogólnokształcących

GŁÓWNY PARTNER SZKOŁY

grupa azoty

logo strona-page-0

logo strona-page-0

 logo1popr 1

lo1111

gim1111

sp1111

ZPB1

baner-nepodlegly

ranking-lit-tarcza-2018

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANA PAWŁA II W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 1 w Tarnowie jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2017".

facebook   bip

 

 logo

 a

RODO-505x306 c

monitoring rodo

 nieznańska

Partner Szkoły

 

uj

 

logo_PWSZm

 

logo_PGNiGm

 

logo_margotm

 

logo mpec tarnów

roleski majonezy

klub szkół UNICEF

 

wymiana młodzieży

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 32 gości