FE POWER poziom pl-1 rgb

 "Kreatywny nauczyciel, kreatywna szkoła, kreatywny uczeń"

                                                                                       

baner-nepodlegly

Start

E-DZIENNIK

E-DZIENNIKinstrukcja

 

plan lekcji3

Przetarg

Turniej Piłki Siatkowej Kobiet w IV LO PDF Drukuj Email
poniedziałek, 22 października 2018 10:11

DSC 0383,,Każdy rodzaj sportu niesie z sobą bogaty skarbiec wartości, które zawsze trzeba sobie uświadamiać, aby móc je urzeczywistniać...." J.P.II

Pod takim hasłem i dla urzeczywistnienia słów Naszego Patrona, 16 października w 40-stą rocznicę wyboru Jana Pawła II na Stolicę Apostolską, odbył się w naszej Szkole

I Międzyszkolny Turniej Piłki  Siatkowej Kobiet . Hymn Papieski oraz słowa Jana Pawła II skierowane do sportowców podczas pielgrzymki  do Polski w 1999r zainaugurowały siatkarską imprezę.

Więcej…
 
Sukces reprezentacji Szkoły PDF Drukuj Email
poniedziałek, 22 października 2018 10:08

44313021 342523646504030 354837063985528832 n18 października reprezentacja naszej szkoły w składzie: Batko Gabriela, Chodak Izabela, Czerwień Natalia, Gut Olga, Kurtyka Emilia, Leskiw Emilia, Sztando Anita, Węglarz Oliwia, Węglarz Weronika po zawziętej rywalizacji zdobyła 3 miejsce w turnieju Halowej Piłki Nożnej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej na szczeblu powiatowym. Dziewczęta wykazały się walecznością i skutecznością wygrywając z SP14 i SP24 po 3:0, zaliczając jedną przegraną z SP3 0:1 i remis 0:0 ze zwycięzcami turnieju SP8. Na szczególne wyróżnienie zasługują:Gabrysia Batko, Anita Sztando, Oliwia i Weronika Węglarz oraz Olga Gut - najskuteczniejsza bramkarka! Gratulujemy!

 
DZIEŃ PATRONA SZKOŁY PDF Drukuj Email
czwartek, 18 października 2018 09:31

DSC08524"Promieniowanie ojcostwa" - tak zatytułowany był tegoroczny Dzień Papieski obchodzony w całej Polsce.Wspominając naszego Rodaka Jana Pawła II i jego czterdziestą rocznicę wyboru na Stolicę Piotrową oraz świętując Dzień Patrona naszej Szkoły, we wtorek (16.10) wzięliśmy udział we Mszy Świętej w mościckiej świątyni prosząc o wstawiennictwo u Boga Jana Pawła II. Następnie w szkole odbyła się akademia poświęcona postaci Ojca Świętego akcentująca miłość i ciepło jakim promieniował wobec ludzi dla których był ojcem. W czasie akademii wręczono nagrody uczniom klas 1-6 za ich prace plastyczne w konkursie pt. "Jan Paweł II - mój patron" oraz wyłoniono finalistów Szkolnego Konkursu Wiedzy o Świętym Janie Pawle II.

Zapraszamy do Galerii.

 
Dzień Edukacji Narodowej PDF Drukuj Email
czwartek, 18 października 2018 09:20

dzień nauczyciela 2018 1Dzień Edukacji Narodowej to święto wszystkich osób związanych ze środowiskiem szkolnym.  To okazja do podziękowań, podsumowań, ale również wspomnień. To dzień, w którym możemy się spotkać w nieco odmiennej atmosferze, która sprzyja refleksji nad tym co to znaczy być nauczycielem, pracownikiem oświaty, uczniem.  Oprócz wspaniałych życzeń, które skierowali do nas uczniowie, nastrojowego programu artystycznego przygotowanego przez klasy 4a SP, 2a i 2d LO, dzień ten był okazją do spotkań z emerytowanymi nauczycielami i pracownikami naszej szkoły. Swoją obecnością zaszczyli nas również Pani mgr Anna Krakowska Radna Miasta Tarnowa i jednocześnie były nauczyciel naszej szkoły, Pan mgr Władysław Węgiel były Dyrektor Liceum, Pani mgr Anna Skórska wieloletni Wicedyrektor Liceum, Pani mgr Łucja Kątny były Dyrektor Szkoły Podstawowej oraz przedstawiciele Rady Rodziców. Wiedząc o tym, że fundamentem dobrze funkcjonującej szkoły są dobre relacje między nauczycielami, uczniami i ich rodzicami dziękujemy wszystkim, którzy te relacje budują.  Pamiętajmy jednak o tym, że najważniejszą i najtrudniejszą  szkołą jest życie, a to ile z niej wyniesiemy mądrości często zależy tylko od nas samych.dzień nauczyciela 2018 2

 

 
Wycieczka do Wadowic PDF Drukuj Email
środa, 17 października 2018 06:54

DSC08367W dniu 11.10.2018 uczniowie klas pierwszych liceum odwiedzili miejsca związane z Patronem Szkoły Janem Pawłem II. Pierwszym punktem wyjazdu była Kalwaria Zebrzydowska, miejsce pielgrzymek młodego Karola Wojtyły, gdzie rozwijała się jego pobożność Maryjna i gdzie lubił przyjeżdżać. Kolejno zwiedzili muzeum poświęcone św. Janowi Pawłowi II w jego rodzinnym mieście - Wadowicach, gdzie mieli okazję pospacerować po rynku, zjeść wadowicką kremówkę oraz zobaczyć miejsce chrztu Papieża. 

Zapraszamy do Galerii.

 


Strona 10 z 103

Zespół Szkół Ogólnokształcących

GŁÓWNY PARTNER SZKOŁY

grupa azoty

logo strona-page-0

logo strona-page-0

 logo1popr 1

lo1111

gim1111

sp1111

ZPB1

brazowe liceum 2017 net

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANA PAWŁA II W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 1 w Tarnowie jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2017".

facebook   bip

 

 logo

 a

RODO-505x306 c

monitoring rodo

 nieznańska

Partner Szkoły

 

uj

 

logo_PWSZm

 

logo_PGNiGm

 

logo_margotm

 

logo mpec tarnów

roleski majonezy

klub szkół UNICEF

 

wymiana młodzieży

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 125 gości