FE POWER poziom pl-1 rgb

 "Kreatywny nauczyciel, kreatywna szkoła, kreatywny uczeń"

                                                                      logo bez tla
       Kliknij aby się zapisać      

 

Start

E-DZIENNIK

E-DZIENNIKinstrukcja

 

plan lekcji3

Dla nauczycieli

Przetarg

Rekrutacja na wiosenne warsztaty w ramach MChE PDF Drukuj Email
piątek, 24 stycznia 2020 11:01
Fundusze Europejskie Program Regionalny Małopolska Unia Europejska EFS

Wszystkich zainteresowanych informujemy, że rusza nabór na warsztaty wiosenne w ramach projektu "Małopolska Chmura Edukacyjna - nowy model nauczania", realizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.
Rekrutacja trwa od 27 stycznia do 13 lutego 2020 r. W tym terminie należy złożyć do Sekretariatu szkoły poprawnie uzupełniony FORMULARZ ZGŁOSZENIA (dostępny również w sekretariacie) wraz z niezbędnymi załącznikami - szczegóły w Regulaminie. Na przełonie lutego i marca zostanie opublikowana lista kandydatów zakwalifikowanych na warsztaty.


Obszary tematyczne:

• — chemia,
• — matematyka z elementami rachunkowości,
• — biologia.
• — fizyka,
• — informatyka,
• — przedsiębiorczość,
• — matematyka,
• — język niemiecki,
• — język francuski,
• — język angielski,
• — geografia,
• — rozwijanie umiejętności pracy zespołowej w kontekście środowiska pracy,
• — prawo.

Wymagane dokumenty należy złożyć do 13 lutego - jest to terminem nieprzekraczalny.

Uwaga! Samo złożenie dokumentów  nie jest równoznaczne z zakwalifikowaniem się na warsztaty, po zakończonym procesie rekrutacyjnym zostanie opublikowana lista uczniów, którzy na nie wyjadą.

Jednocześnie informujemy, iż do udziału w warsztatach mogą się zgłaszać uczniowie, którzy nie korzystali do tej pory z tej formy wsparacia.

Termin warsztatów:  17 – 19.04.2020 r.


 Udział w warsztatach jest bezpłatny.

 
Pomoc dla głodujących dzieci w Nigrze. PDF Drukuj Email
środa, 22 stycznia 2020 07:28

"Są miejsca, w których dzieci od pierwszych chwil życia dotyka głód. Niektóre z nich są tak słabe, że nie mają szansy przetrwać. Możesz pomóc tym w najtrudniejszej sytuacji kupując specjalną żywność terapeutyczną. To wyjątkowy prezent dla dziecka, ratujący życie." UNICEF


Dzięki zaangażowaniu i dobrym sercom wolontariuszy Szkolnego Klubu RAZEM udało nam się odpowiedzieć na ten apel i zebrać środki na pomoc dla niedożywionych dzieci w Afryce. Uczniowie przygotowali świąteczny kiermasz, podczas którego sprzedawali własnoręcznie wykonane ozdoby, stroiki i słodkości.

Z pozyskanej kwoty udało nam się zakupić: 26 litrów mleka terapeutycznego (zawiera ono wszystkie niezbędne składniki odżywcze, które umożliwiają dzieciom powrót do zdrowia), 45 saszetek pasty terapeutycznej ratującej życie niedożywionych dzieci i niemowląt (bogata w składniki odżywcze, szybko przywraca siły, 3 opakowania dziennie wystarczą, aby w ciągu tygodnia dziecko przybrało na wadze 1 kilogram) oraz 100 saszetek ORS chroniących najmłodszych przed odwodnieniem.


Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w naszą akcję. ❤

 
Konkurs „C’est parti” rozstrzygnięty! PDF Drukuj Email
poniedziałek, 20 stycznia 2020 10:33

nagroda Zosi z beretemZ radością informujemy, że uczennica klasy 1GG, Zofia Strąk zdobyła pierwsze miejsce w konkursie polegającym na zaprojektowaniu grafiki na koszulkę
z hasłem „C'est Parti!”. Grafika ta będzie promować Wydawnictwo DRACO przy wydarzeniach dotyczących języka francuskiego. W nagrodę wszyscy uczniowie klasy 1GG otrzymali koszulki z nowym Logo, a sama Zosia atrakcyjne nagrody.
Serdecznie Gratulujemy!

Więcej…
 
Zapraszamy do lektury PDF Drukuj Email
piątek, 17 stycznia 2020 10:28

Z przyjemnością informujemy, że w grudniowym numerze "Hejnału Oświatowego" (12-188) ukazał się artykuł pt "Dobre praktyki za granicą: Creativity and Innovation in the Classroom. Międzynarodowa mobilność nauczycieli - Erasmus w Portugalii". Autorkami artykułu są kol. Wiesława Krysa, Agnieszka Bigos i Klaudia Beściak.


Link do artykułu:
https://mcdn.edu.pl/informacja-pedagogiczna/hejnal-oswiatowy/?fbclid=Iw

 
SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW W MISTRZOSTWACH m. TARNOWA W PŁYWANIU PDF Drukuj Email
wtorek, 14 stycznia 2020 20:34

2plW piątek 10.01.2020 r. na basenie w Mościcach odbyły się Mistrzostwa Szkół Ponadpodstawowych m. Tarnowa w pływaniu. Sztafeta naszych chłopców w składzie: LITWORA FILIP, JURKIEWICZ DAWID, PODLASEK JAKUB, GŁADYSZ KACPER, KRAJEWSKI FILIP oraz CIESIELSKI MIKOŁAJ zajęła 2 miejsce w tych mistrzostwach.

W pływaniu indywidualnym dwóch naszych uczniów zostało Mistrzami Tarnowa!

Złote medale na dystansie 50m stylem dowolnym zdobył FILIP LITWORA a na dystansie 50m stylem motylkowym DAWID JURKIEWICZ.

Sztafeta naszych dziewcząt w składzie: MUSIAŁ OLIWIA, MACIASZEK EWA, BOROWIEC ALEKSANDRA, PALIGA JULIA, ŚWIERCZEK EMILIA oraz PELC NIKOL również zajęła 2 miejsce na tych mistrzostwach, zdobywając srebrny medal.

W pływaniu indywidualnym na dystansie 50m stylem grzbietowym EMILIA ŚWIERCZEK zdobyła srebrny medal a brązowy ALEKSANDRA BOROWIEC.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

Więcej…
 


Strona 10 z 148

Zespół Szkół Ogólnokształcących

LO srebro 2020 bez tła

r lo

logo strona-page-0

logo strona-page-0

 logo1popr 1

lo1111

sp1111

ZPB1

sks logotyp 2

baner-nepodlegly

 

facebook   bip

 

 logo

 a

RODO-505x306 c

monitoring rodo

 nieznańska

Partner Szkoły

 

uj

 

logo_PWSZm

 

logo_PGNiGm

 

logo_margotm

 

logo mpec tarnów

roleski majonezy

klub szkół UNICEF

 

wymiana młodzieży

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 35 gości