logo        

RUSZA REKRUTACJA DO PROJEKTU PT. MAŁOPOLSKA CHMURA EDUKACYJNA -
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 1 W TARNOWIE

NA ROK SZKOLNY 2017/2018

SZCZEGÓŁY...

 

 

 

Start

E-DZIENNIK

E-DZIENNIKinstrukcja

 

plan lekcji3

Przetarg

Szkolny Dyskusyjny Klub Filmowy PDF Drukuj Email
piątek, 16 marca 2018 08:35

23

 

 
IV Wojewódzki Festiwal Piosenki Obcojęzycznej – dzień angielski PDF Drukuj Email
piątek, 16 marca 2018 07:55

konkurs

13 marca 2018 był drugim dniem IV Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej organizowanego przez XXI Liceum Ogólnokształcące im. St. I. Witkiewicza-Witkacego w Krakowie oraz Miejski Dom Kultury im. A. Bursy. W kategorii piosenki angielskiej naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy 1c Lena Hańbicka . Lena pięknie zaśpiewała i zagrała utwór Deana Lewisa ‘Lose My Mind”. Życzymy wielu sukcesów!!!!

bbb
 

 

 
Teatralnie po angielsku PDF Drukuj Email
czwartek, 15 marca 2018 14:34

Bez tytułuW dniu 6 marca 2018r. uczniowie klas  1G 2G 1C 2C 3C 2B i 1E obejrzeli spektakl w języku angielskim "The night in" w wykonaniu WILD WEST THEATRE z Krakowa.
Tytułowe przedstawienie to współczesna komedia o relacjach ojca i syna. Leon próbuje umówić ojca, który jest wdowcem, na randkę w ciemno i chce przygotować go odpowiednio do tego wydarzenia. Proces przygotowań prowadzi do wielu zabawnych sytuacji wynikających z różnicy pokoleń. Przy okazji, obaj mężczyźni dowiadują się ważnych rzeczy o sobie i o życiu. W rolach głównych wystąpili: pochodzący z USA Mike Marcinkowski (ojciec) i pochodzący z Krakowa Piotr Malasiński (Leon), założyciele teatru Wild West.
Ciekawe i zabawne dialogi, komunikatywny obraz i ekspresyjna gra aktorów zapewniły uczniom dobrą zabawę i dostarczyły niezapomnianych wrażeń. Udział w tym spektaklu dał uczniom możliwość sprawdzenia swoich umiejętności językowych, zdobycia nowego doświadczenia i budowania motywacji do nauki języka angielskiego. Organizatorką tego artystycznego wydarzenia była pani Bernadeta Garstka-Matura.

Więcej…
 
Pomóż dzieciom w Syrii przetrwać zimę! PDF Drukuj Email
czwartek, 15 marca 2018 09:27

C02F2010-9B6E-4B6D-AF37-D861F53488CA„Wyobraź sobie, że budząc się każdego dnia nie masz pewności czy cały Twój świat nie runie w gruzach? Przerażające, prawda? A tak wygląda właśnie obraz wojny. Z pewnością nie jest to miejsce dla dzieci. Strach, głód, niepewność… Te odczucia towarzyszą każdego dnia dzieciom żyjącym w Syrii. Niestety ich sytuacja może się pogorszyć, gdyż zbliża się zima. Pozbawione domów, ciepłych ubrań i opieki mogą nie przetrwać tego czasu. Ich los jest w naszych rękach."


W odpowiedzi na apel UNICEF-u młodzież naszej szkoły skupiająca się w szkolnym Klubie UNICEF i Wolontariacie RAZEM włączyła się w pomoc rówieśnikom ze zniszczonej wojną Syrii.

Więcej…
 
Uczennice IV LO na podium Wojewódzkiego Przeglądu Piosenki Włoskiej PDF Drukuj Email
czwartek, 15 marca 2018 08:50

2

IMG 4069Dnia 12.03.2018  odbył się w Krakowie IV Wojewódzki Przegląd Piosenki Włoskiej, konkurs zorganizowany został przez XXI LO im. Stanisława Witkacego w Krakowie oraz przez Miejski Dom Kultury im.A.Bursy.  Naszą szkołę godnie reprezentowały : Urszula Bryg ( kl. 1C) oraz  duety : Julia Gagatek (kl.2G) , Agnieszka Pabian ( kl.2E) oraz  Dominika Kukułka (kl.2G), Wiktoria Ruda (kl.2G).   Z dumą i radością informujemy , że Dominika i Wiktoria zdobyły II miejsce, natomiast Julia i Agnieszka otrzymały wyróżnienie. Jury brało pod ocenę walory językowe i muzyczne. Konkurencja była bardzo duża a poziom konkursu niezwykle wyrównany, tym bardziej jesteśmy dumni z sukcesu naszych uczennic.
Wiktoria i Dominika otrzymały nagrody rzeczowe oraz rabat 50% na dowolny kurs językowy w szkole językowej Profi-Lingua.  
Serdecznie Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

Więcej…
 


Strona 2 z 70

Zespół Szkół Ogólnokształcących

GŁÓWNY PARTNER SZKOŁY

grupa azoty

logo strona-page-0

logo strona-page-0

 logo1popr 1

lo1111

gim1111

sp1111

ZPB1

brazowe liceum 2017 net

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANA PAWŁA II W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 1 w Tarnowie jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2017".

facebook   bip

 

 logo

pobrane

 

 nieznańska

Partner Szkoły

 

uj

 

logo_PWSZm

 

logo_PGNiGm

 

logo_margotm

 

logo mpec tarnów

roleski majonezy

klub szkół UNICEF

 

wymiana młodzieży

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 102 gości