FE POWER poziom pl-1 rgb

 "Kreatywny nauczyciel, kreatywna szkoła, kreatywny uczeń"

                                                                                       

baner-nepodlegly

Start

E-DZIENNIK

E-DZIENNIKinstrukcja

 

plan lekcji3

Przetarg

Uwaga Konkurs! PDF Drukuj Email
środa, 03 października 2018 09:47

IMG 20180926 150457Głosuj na naszą szkołę, w konkursie „Tysiąc powodów by czytać”. Dzięki Tobie możemy wygrać książki z empiku. Wystarczy wejść na www.empik.com/biblioteki , następnie wyszukać: Szkoła Podstawowa nr 17, kliknąć na niebieski plakat z napisem „czytanie relaksuje”. Potem należy podać swój mail, na którego przyjdzie link w który następnie należy kliknąć.

To tak niewiele a tak wiele! Zapraszamy do wspólnej zabawy.

 

Więcej…
 
XVII EDYCJA SZKOLNEJ INTERNETOWEJ GRY GIEŁDOWEJ PDF Drukuj Email
poniedziałek, 01 października 2018 08:05
GPW  fundacja GPW  fundacja im. Lesława A. Pagi 

Rozpoczęła się rejestracja do XVII edycji SIGG. Uczniów zainteresowanych udziałem w grze prosimy o kontakt z p. prof. Joanną Furmańską. Celem projektu „Szkolna Internetowa Gra Giełdowa oraz kurs e-learningowy” jest edukacja ekonomiczna młodzieży w zakresie mechanizmów działania rynku kapitałowego oraz giełdy.

Regulamin SIGG oraz Regulamin kursu e-learningowego, jak również dodatkowe informacje o Projekcie, dostępne są na stronie internetowej: www.sigg.gpw.pl.

Regulamin konkursu.

 
Nie taki język straszny!!! PDF Drukuj Email
poniedziałek, 01 października 2018 07:07
logo 1     logo 2 

Dnia 26 września (środa), po raz pierwszy, świętowaliśmy w naszej szkole Europejski Dzień Języków Obcych. Dzięki współpracy nauczycieli języków obcych – angielskiego, francuskiego, niemieckiego i włoskiego oraz zaangażowaniu uczniów, podziwialiśmy ciekawe prezentacje, różnobarwne dekoracje, flagi krajów europejskich i mogliśmy obcować podczas przerw z muzyką współczesnych wykonawców śpiewających w językach nauczanych w naszej szkole. Uczniowie klas: Ic SP, 3AG, grup międzyoddziałowych klas licealnych mogli nauczyć się podstaw języka, którego się nie uczą. Grupa uczniów wcieliła się w rolę nauczycieli i pod czujnym okiem opiekunów prowadziła wspólnie zajęcia językowe. Znalazły się tam różnego rodzaju filmy kulturoznawcze prezentujące obyczaje, historię, zabytki, kuchnię i ciekawostki krajów niemiecko i francuskojęzycznych, Włoch czy Anglii. Warsztaty języka francuskiego dla najmłodszych, quizy, zabawy, prezentacje multimedialne, czy krótkie filmiki i gry językowe przekonały uczestników o tym, że warto zdobywać coraz to nowe umiejętności językowe i poznawać bogactwo kulturowe Europy. Nie zabrakło również smacznych rogalików z czekoladą, czy wykwintnej sałatki ziemniaczanej. Wszyscy przekonaliśmy się o tym, że śmiało możemy zaliczyć się do grona szkół wielojęzycznych. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym nauczycielom języków obcych oraz kreatywnym uczniom, którzy włączyli się w obchody tego dnia. Mamy nadzieję, że świętowanie Dnia Języków stanie się już tradycją w naszej szkole.
Uczmy się języków obcych, bo warto!

Zapraszamy do Galerii.

 
Szkolny Klub Wolontariatu "Razem" PDF Drukuj Email
czwartek, 27 września 2018 09:44

i Ty możesz zostac wolontariuszem

 
Wspomnienia z wycieczki klasy 2c do Trójmiasta, Torunia i Malborka PDF Drukuj Email
środa, 26 września 2018 07:08

DSC 1318Cztery piękne, ciepłe wrześniowe dni uczniowie klasy 2c wraz z wychowawczynią panią Anną Rawińską i paniami Kingą Adamczyk i Urszulą Wajdą spędzili poznając historię, geografię i kulturę Gdańska, Gdyni, Sopotu, Malborka i Torunia. Każdy znalazł coś dla siebie… przepięknie oświetlony Gdańsk nocą, urocze Stare Miasto, wieczór na molo w Brzeźnie, słoneczne popołudnie na molo w Sopocie, plaża, nowoczesna Gdynia, lekcja historii na Westerplatte, Europejskie Centrum Solidarności, Muzeum Emigracji, zamek w Malborku, toruńskie pierniki….wspaniały czas razem….

 

Więcej…
 


Strona 11 z 101

Zespół Szkół Ogólnokształcących

GŁÓWNY PARTNER SZKOŁY

grupa azoty

logo strona-page-0

logo strona-page-0

 logo1popr 1

lo1111

gim1111

sp1111

ZPB1

brazowe liceum 2017 net

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANA PAWŁA II W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 1 w Tarnowie jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2017".

facebook   bip

 

 logo

 a

RODO-505x306 c

monitoring rodo

 nieznańska

Partner Szkoły

 

uj

 

logo_PWSZm

 

logo_PGNiGm

 

logo_margotm

 

logo mpec tarnów

roleski majonezy

klub szkół UNICEF

 

wymiana młodzieży

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości