FE POWER poziom pl-1 rgb

 "Kreatywny nauczyciel, kreatywna szkoła, kreatywny uczeń"

                                                       

       logo bez tla
       Kliknij aby się zapisać      

jubileusz waga

Start

E-DZIENNIK

E-DZIENNIKinstrukcja

 

plan lekcji3

Dla nauczycieli

Przetarg

Wiktor Reczek zwycięzcą Tarnowskiego Turnieju Matematycznego PDF Drukuj Email
środa, 09 marca 2016 13:33

turniej matW piątek 4.03.2016r. odbyła się uroczystość zakończenia TARNOWSKIEGO TURNIEJU MATEMATYCZNEGO, którego organizatorem jest PWSZ w Tarnowie. Z przyjemnością informujemy, że Wiktor Reczek, uczeń klasy 3A, znalazł się w gronie trzech równorzędnych zwycięzców tego konkursu zdobywając najwyższą, możliwą do zdobycia liczbę punktów w obu etapach.

Zwycięzcy gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 
Akcja charytatywna z Fundacją "Okaż Serce Dzieciom..." PDF Drukuj Email
wtorek, 08 marca 2016 10:32

DSC 0938 2W ostatni weekend wolontariusze z naszej szkoły brali udział w akcji charytatywnej Fundacji Okaż Serce Dzieciom i Osobom Niepełnosprawnym.  Młodzież zbierała  pieniądze do zaplombowanych puszek pomagając pakować zakupy przy kasach. Zebrana kwota została przekazana Fundacji i zostanie przeznaczona na pomoc dzieciom i młodzieży z rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej i materialnej. Część z zebranych środków finansowych przekazana będzie na konto Rady Rodziców naszej szkoły.

Więcej…
 
Wycieczka do Muzeum Powstania Warszawskiego i Sejmu RP 29.02.2016r. PDF Drukuj Email
poniedziałek, 07 marca 2016 14:48

WP 20160229 14 27 29 ProCelem zorganizowanej po raz piętnasty wycieczki było zapoznanie z historią Powstania Warszawskiego oraz oddanie czci tym, którzy walczyli i oddali życie za wolność i prawa człowieka. Wizyta w Muzeum była tym bardziej wymowna, gdyż odbywała się w przeddzień Święta Żołnierzy Wyklętych. Uczniowie z kl. 1B, 1C, 1D, 2F, 3B odwiedzili także Sejm RP poznając miejsce, w którym posłowie podejmują najważniejsze decyzje dotyczące Polski i jej obywateli.WP 20160229 14 27 56 Pro

 
Dni Frankofonii w Centrum Sztuki Mościce PDF Drukuj Email
poniedziałek, 07 marca 2016 09:59

 

dni frankofoniiRodzice wychowują swoje dzieci. Dają im rady, przykład, nakazują, rozkazują, pouczają, wyzywają. Rodzice mają być naszym wzorem do naśladowania. A co jeśli ich zachowanie nie pokrywa się z dawanymi radami? Czy nie jest często tak, że i oni potrzebują małej lekcji wychowania? W zabawnej, pełnej humoru komedii Laurent Van Wetter przenosi nas w świat domowego ogniska i pokazuje rodzące się konflikty. "Wychowajmy ich" to kilkanaście scen z życia naszych rodzin!

Dnia 10 marca, w ramach Dni Frankofonii, w Centrum Sztuki Mościce odbędzie się spektakl teatralny "Eduquons-les" autorstwa belgijskiego pisarza Laurenta Van Wettera w wykonaniu francuskiego teatru "Acteon" z Arles. Spektakl jest doskonałą okazją do spotkania z zagranicznymi artystami, autorami, okazją do niecodziennego spędzenia czasu, który będzie połączeniem przyjemnego z pożytecznym, gdyż fakt, że spektakl grany jest w j. francuskim z polskimi napisami, może sprawić, że ten język stanie się bliższy naszemu sercu. A jeśli nie język? Wówczas pozostaną nam wrażenia artystyczne oraz magia spotkania z artystami z Francji.

 
Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym PDF Drukuj Email
poniedziałek, 07 marca 2016 07:37

Barbara Kozioł  IIAG i Paweł Sroka IIBG w Gimnazjum nr10, oraz  Klaudia Grzegórzko IIIC i Adam Beściak IA w IV LO w Tarnowie zdobyli tytuły mistrzowskie w grze pojedynczej w roku szkolnym 2015/2016. W turnieju tenisa stołowego o Mistrzostwo Szkoły rozegranego w dn. 2.03.2016r. wzięło udział 22 uczniów.

Więcej…
 


Strona 151 z 155

Zespół Szkół Ogólnokształcących

LO srebro 2020 bez tła
procedury bezpieczeństwa COVID-19

r lo

logo strona-page-0

logo strona-page-0

eduprawna

 logo1popr 1

lo1111

sp1111

ZPB1

sks logotyp 2

baner-nepodlegly

 

facebook   bip

 

 logo

 a

RODO-505x306 c

monitoring rodo

 nieznańska

Partner Szkoły

 

uj

 

logo_PWSZm

 

logo_PGNiGm

 

logo_margotm

 

logo mpec tarnów

roleski majonezy

klub szkół UNICEF

 

wymiana młodzieży

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 56 gości