jubileusz waga

Start Z życia szkoły Małopolska Chmura Edukacyjna

Małopolska Chmura Edukacyjna Drukuj Email

Fundusze Europejskie Program Regionalny              Małopolska              Unia Europejska EFS

W ramach Poddziałania 10.1.4.  - Małopolska Chmura Edukacyjna, w naszej szkole realizowany jest projekt pt. "Małopolska Chmura Edukacyjna - Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 w Tarnowie", którego celem jest poprawa jakości nauczania w szkole oraz podniesienie kompetencji kluczowych uczniów klas I i II liceum w obszarach: biologia, geografia. Projekt skierowany jest do uczniów szczególnie uzdolnionych w tych dziedzinach, którzy poprzez współpracę z wykładowcami uczelni wyższych z Krakowa chcą osiągnąć jeszcze lepsze wyniki w nauce, zdobyć wiedzę wykraczającą poza treści programowe liceum ogólnokształcącego i nabyć właściwe postawy i umiejętności niezbędne na rynku pracy. W ramach projektu realizowane będą:

• zajęcia on-line z przedmiotów - biologia, geografia;

Zajęcia prowadzone będą z wykorzystaniem technologii teleinformatycznych, w czasie rzeczywistym, przez wykładowców uczelni wyższych.

Podstawą do realizacji projektu we wskazanych zakresach jest Indywidualna Diagnoza Potrzeb szkoły, zatwierdzona przez Organ Prowadzący. Projekt jest kontynuacją działań prowadzonych w ramach projektów MChE - pilotaż oraz "Małopolska Chmura Edukacyjna - Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 w Tarnowie" realizowanych w latach 2017/2018, 2018/2019 oraz 2019/2020 i  będzie kompatybilny z projektem pozakonkursowym MChE przygotowywanym przez UMWM. W zakresie realizacji zadań będzie prowadzona współpraca z Departamentem Edukacji i Kształcenia Ustawicznego UMWM.

Wartość projektu wynosi 18 741,71 zł w tym 15 930,45 zł współfinansowane ze środków Unii Europejskiej.

Regulamin uczestnictwa w projekcie

FORMULARZ ZGŁOSZENIA