"Święty Mikołaj inaczej - dzieląc się szpikiem, dajesz życie" Drukuj Email

Tarnowskie Stowarzyszenie „Kropla” zaprasza w ramach Akcji Charytatywnej XIV Tarnowska Kropla na kolejną rejestrację honorowych dawców szpiku do Polskiego Banku Szpiku PL-3, który w tym roku jeśli chodzi o skuteczność, jest w światowym rankingu drugim po rejestrze japońskim.

Rejestracja odbędzie się w budynku Zespołu Szkół Katolickich im. bł. Karoliny Kózki w Tarnowie przy ul. Warzywnej 3, 6 grudnia 2016r. (wtorek) w godzinach 10.00 – 14.00. W razie potrzeby czas rejestracji może być wydłużony.

Honorowym dawcą szpiku może zostać osoba pełnoletnia, należy tylko zabrać ze sobą dowód tożsamości, wypełnić ankietę i oddać 5 ml. krwi.

W tym roku akcję Tarnowskiej Kropli objął honorowym patronatem Biskup Tarnowski Andrzej Jeż.

Chętnych uczniów prosimy o zgłaszanie się do 5 grudnia 2016, do prof. Jacka Snopkowskiego.