RUSZA REKRUTACJA DO PROJEKTU PT. MAŁOPOLSKA CHMURA EDUKACYJNA -
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 1 W TARNOWIE

NA ROK SZKOLNY 2017/2018

SZCZEGÓŁY...

Start Konkursy międzyszkolne Uczennice IV LO na podium "Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Włoskiej Volare"

Uczennice IV LO na podium "Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Włoskiej Volare" Drukuj Email

Nasze młode artystki oczarowały Jury  wykonaniem piosenki  „Tintarella Di Luna” ,  dziewczęta otrzymały nagrody rzeczowe , usłyszały wiele ciepłych  słów ze strony organizatorów Festiwalu  oraz zostały zaproszone do udziału w Koncercie Laureatów, który odbył się w Kinie Kijów w Krakowie dnia 25 czerwca.  Przy akompaniamencie profesjonalnej orkiestry, Dominika i Wiktoria  zaprezentowały piosenkę  przed  licznie zgromadzoną publicznością .
Gratulujemy i życzymy  dalszego rozwijania pasji do śpiewania  i do nauki języka włoskiego, niech zaowocuje to kolejnymi sukcesami !

DSC 0535 DSC 0536
DSC 0619 DSC 0628