IV LO w Tarnowie w chmurze edukacyjnej

Zapraszamy na stronę Małopolska Chmura Edukacyjna

mche 2020

jubileusz IV LO tarnów 2021     FE POWER poziom pl-1 rgb
 „Ponadnarodowa Mobilność Uczniów” „Kompetencje i kreatywność w mobilnej Akademii Umysłu”
Start Wymagania edukacyjne

Pożegnanie Jadwigi Mazanek Drukuj Email

pogrzebZ głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 11 sierpnia 2017 roku zmarła Pani mgr Jadwiga Mazanek - wieloletni nauczyciel geografii i wychowawca młodzieży. Msza św. oraz uroczystości pogrzebowe zostaną odprawione w dniu 14 sierpnia 2017 roku (poniedziałek) o godz. 13.00 na Cmentarzu Komunalnym w Tarnowie-Mościcach.

Jadwiga MazanekPani mgr Jadwiga Mazanek urodziła się w 1952 roku w Olchawie. W 1974 roku ukończyła studia wyższe zawodowe w zakresie geografii z przysposobieniem obronnym w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Krakowie, zaś w 1976 roku tytuł magistra geografii po studiach na tej samej uczelni.
Pracę zawodową rozpoczęła 6 września 1976 roku w Zbiorczej Szkole Gminnej w Pleśnej, gdzie pracowała do 31 października 1981 roku. Z dniem 1 listopada 1981 rozpoczęła pracę w IV Liceum Ogólnokształcącym w Tarnowie. Uczyła geografii i przysposobienia obronnego. Pracowała również w Szkole Podstawowej nr 17, jak również w Gimnazjum nr 10.

W trakcie pracy zawodowej była m.in. opiekunem Spółdzielni Uczniowskiej oraz opiekunem drużyn sanitarnych PCK, reprezentujących IV LO w zawodach różnych szczebli. Wielokrotnie pełniła obowiązki wychowawcy klasy, organizowała liczne wycieczki i rajdy, wspierała rozwój uczniów.
Na emeryturę przeszła 31 sierpnia 2007 roku.