FE POWER poziom pl-1 rgb

 "Kreatywny nauczyciel, kreatywna szkoła, kreatywny uczeń"

                                                                                       

baner-nepodlegly

Start

E-DZIENNIK

E-DZIENNIKinstrukcja

 

plan lekcji3

Przetarg

ERASMUS+ Drukuj Email

         Nasza szkoła stara się o otrzymanie dotacji na realizację projektu „Kreatywny nauczyciel – kreatywna szkoła" w ramach Akcji 1 - Mobilność kadry edukacji szkolnej.
Projekty realizowane w ramach akcji KA1 „Mobilność kadry edukacji szkolnej" mają na celu poprawę jakości pracy placówki oświatowej osiąganą przez udział jej pracowników w mobilnościach zagranicznych takich jak kursy i szkolenia, w trakcie których podnoszą oni własne kompetencje zawodowe.
Pracownicy szkoły mają możliwość poznawania nowoczesnych i innowacyjnych metod nauczania oraz zarządzania placówką oświatową co pozwoli osiągnięcie głównego celu projektu jakim jest poprawa jakości pracy placówki w określonych przez nią obszarach wymagających zmian oraz pogłębienie współpracy międzynarodowej.

Jeżeli nasz projekt zostanie zaakceptowany, rozpoczniemy proces rekrutacji.
Założyliśmy, że projekt będzie trwał dwa lata i wezmą w nim udział nauczyciele szkoły podstawowej i liceum. Od uczestników wymagana będzie znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym.
Osoby zainteresowane powinny zapoznać się z przewodnikiem po programie Erasmus+ http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/programme-guide/introduction/how-to-read-programme-guide_pl oraz na bieżąco śledzić informacje dotyczące projektu, które umieszczane będą w zakładce Erasmus na stronie szkoły.
Wszelkich informacji na temat programu udziela Koordynator projektu Anna Chabińska-Węgrecka.