logo        

RUSZA REKRUTACJA DO PROJEKTU PT. MAŁOPOLSKA CHMURA EDUKACYJNA -
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 1 W TARNOWIE

NA ROK SZKOLNY 2017/2018

SZCZEGÓŁY...

 

 

 

Start Zajęcia pozalekcyjne wycieczki zagraniczne Obóz młodzieżowy Włochy

E-DZIENNIK

E-DZIENNIKinstrukcja

 

plan lekcji3

Przetarg

Obóz młodzieżowy Włochy Drukuj Email
zajęcia pozalekcyjne - wycieczki zagraniczne
vacanze estive a cattolica cattolica1

 

Cena: 1.950 pln/os.

 

W cenie zapewniamy

⦁    Zakwaterowanie w pokojach wieloosobowych
⦁    9 noclegów
⦁    9 śniadań, 9 obiadów oraz 9 kolacji
⦁    Transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta)
⦁    Ubezpieczenie KL, NW
⦁    Opieka doświadczonej kadry i rezydenta na miejscu.
⦁    Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
⦁    10 dni NIEZAPOMNIANEJ zabawy na Włoskiej Riwierze Adriatyckiej!!
⦁    Pobyt w Parku Rozrywki Mirabilandia


Dodatkowo płatne obowiązkowo

⦁    opłata klimatyczno - administracyjna: 15 EUR/os.,


Hotel Plaza ***
Bardzo wysokiej jakości serwis oraz dogodne położenie to największe atuty tego obiektu. Hotel Plaza oferuje pokoje 2-, 3-, 4-osobowe z łazienkami i TV, restaurację z regionalną kuchnią, bezpłatną klimatyzację (regulowaną automatycznie) oraz bezpłatne WiFi. Do dyspozycji gości jest także basen z leżakami i parasolami oraz strefą relaxu. Raz w tygodniu przy basenie organizowany jest wieczór z muzyką i zabawą. Przed hotelem znajduje się taras ze stolikami, gdzie można odpocząć przy pysznej włoskiej kawie.
Hotel jest usytuowany 70 metrów od piaszczystej i prywatnej plaży (dodatkowo płatnej ok. 3 EUR za dzień) oraz 300 metrów od piaszczystej i bezpłatnej plaży. Zejście do morza jest łagodne i płytkie -- idealne dla dzieci, osób starszych lub nieumiejących pływać. Do hotelu przypisane są prywatne plaże (nr 105), gdzie dostępne są różne dodatkowe udogodnienia, animacje i serwis (basen na plaży, piłka siatkowa, park zabaw, siłownia, boisko do mini futbolu i inne).

Spacer do głównej promenady w mieście zajmuje ok. 5 minut

Program ramowy

1 dzień
Wyjazd z Polski w godzinach rannych. Przed wyjazdem z Polski, autokar zatrzymuje się obok przygranicznej restauracji. Dla chętnych możliwość zakupienia obiadu w cenie około 20 pln.
2 dzień
Przyjazd do miejscowości Cattolica w godzinach porannych, zakwaterowanie, obiad, spotkanie organizacyjno - integracyjne z rezydentem oraz opiekunami, powitanie i przedstawienie kadry i młodzieży, przekazanie praktycznych informacji dotyczących zakwaterowania, wyżywienia oraz miejscowości. Podczas spotkania uczestnicy zapoznają się z programem, ofertą wycieczek fakultatywnych, regulaminem kąpieli i obozu, kolacja, nocleg.
3 - 11 dzień
Program pobytu, Ciao Italiani
11 dzień
Po śniadaniu wykwaterowanie, spotkanie pożegnalne – wręczenie dyplomów, pamiątkowe zdjęcie, podsumowanie pobytu opinie obozowiczów. Przejazd do Parku Rozrywki Mirabiladia (obiad we własnym zakresie ok. 12 euro).  Wyjazd do Polski w godzinach wieczornych.
12 dzień
Przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych i wieczornych. Po przekroczeniu granicy polskiej autokar zatrzymuje przy restauracji. Dla chętnych możliwość zakupienia obiadu w cenie około 20 pln.

Program pobytu:

Zwiedzanie kurortu Cattolica– spacer po okolicy, poznanie miejscowości.
Wycieczka do Rimini – przejazd komunikacją miejską wraz z opiekunami na wycieczkę do Rimini (bilet komunikacji miejskiej dodatkowo płatny ok. 3 euro).
Słodkie lenistwo, czyli kąpiele słoneczne, morskie i basenowe.
Gry i zabawy nie tylko na plaży - zajęcia rekreacyjno-sportowe: aerobic, fitness, zumba, podchody, biegi terenowe i gry miejskie.
Zawody – turnieje: siatkówki plażowej, piłki nożnej, piłki wodnej, tenisa stołowego oraz wyścigi rzędów (skoki, wieloboje z wymyślnymi zadaniami, mecz kadra kontra koloniści), zawody pływackie pod nadzorem ratownika WOPR.
Konkursy z nagrodami – wybór największej rzeźby z piasku, najciekawszego logo obozu i wiersza o kadrze, najśmieszniejszego przebrania, zdjęcia z obozu, wybór miss i mistera, karaoke, kalambury i konkursy tańca.
Dyskotekowe wieczory
Imprezy tematyczne - The Voice of Italy, Flash mob, tradycyjna impreza przebierana na koniec turnusu (Flower Power, Kicz Party, Bobas Party, Impreza Hawajska, etc).
Pożegnanie z morzem – wieczorna kąpiel pod gwiazdami pod opieką ratowników z uwzględnieniem warunków pogodowych.

Informacje dodatkowe:
Oferta ważna do 15.04.2018r.

 

Wycieczki fakultatywne:

Rzym - Po wczesnym śniadaniu wyjazd w kierunku Rzymu. Autokar zatrzymuje się na jego przedmieściach i zwiedzanie odbywa się metrem. W trakcie całodziennej wycieczki w stolicy Włoch zobaczymy m.in. Watykan z możliwością odwiedzenia grobu Jana Pawła II, Panteon - rotunda o średnicy 44 metrów znajdująca się na Polu Marsowym, Schody Hiszpańskie, na których odbywają się coroczne pokazy mody, a wiosną zdobi je kwiatowa dekoracja ustawiana z okazji festiwalu kwiatów. Następnie będziemy mieć okazję zobaczyć: Fontannę di Trevi, Kapitol, który od początku Rzymu był twierdzą i symbolem miasta; Forum Romanum - centrum polityczne i towarzyskie Rzymu okresu republiki, Koloseum - miejsce walk gladiatorów w czasach starożytnych oraz Łuk Tytusa.
Cena: 65 euro/osoba

Florencja i Piza - po śniadaniu wyjazd do Florencji. W stolicy przepięknej Toskanii, zobaczymy: Bazylikę Santa Croce z grobami (Dantego, Michała Anioła, Galileusza i Machiavelliego). Katedrę Santa Maria del Fiore z jej słynną czerwoną bryłą kopuły dominującą nad dachami Florencji, Dzwonnicę Giotta, Baptysterium San Giovanni z Drzwiami Raju (nazwa nadana przez Michała Anioła), przespacerujemy się po Piazza della Signoria, głównym placu miasta, gdzie zobaczymy Palazzo Publico. Na koniec pobytu we Florencji zobaczymy Most Złotników (Ponte Vecchio) będący najstarszym z mostów we Florencji. Następnie zobaczymy piękną miejscowość Lucca, która ze swoimi późnorenesansowymi budowlami i plątaniną wąskich uliczek Starego Miasta pozostanie na długo w pamięci każdego. Po zwiedzaniu przejazd do Pizy, gdzie zobaczymy Bazylikę św. Ramirego, Campo Santo Monomentale - XIII w. cmentarz oraz Krzywą Wieżę, odchyloną od pionu o około 4,37m z powodu osiadania gruntu pod jej fundamentami. Po zwiedzaniu powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
Cena: 55 euro/osoba

Wenecja - wycieczka do przepięknej Wenecji. W programie rejs vaporetto, spacer, podczas którego zobaczymy: Plac św. Marka - jeden z najpiękniejszych w Europie, wraz z bazyliką św. Marka - kościołem zbudowanym w stylu bizantyjskim, Most Westchnień i Rialto.. Następnie zobaczymy Pałac Dożów - będącej siedzibą władców weneckich, wieżę zegarową. Po zakończeniu powrót pieszy lub vaporetto do autokaru, powrót na Wybrzeże Rimini.
Cena: 60 euro/osoba

San Marino - wycieczka do uważanej za najstarszą z republik świata, w trakcie której podziwiać będziemy uroki państwa/miasta położonego nieopodal wybrzeża Rimini. W drodze powrotnej istnieje możliwość zrobienia zakupów w miejscowych sklepach wolnocłowych.
Cena: 25 euro/osoba

Spiaggia-3-360x360 cattolica3
 it cattolica plaza int3-jpg  
cattolica5 hotel-plaza