jubileusz waga

Start Dokumenty Procedury postępowania w sytuacjach trudnych wychowawczo

Zebrania z rodzicami Drukuj Email

Przypominamy, że w przyszłym tygodniu odbędą się śródroczne zebrania z rodzicami uczniów wszystkich klas SP oraz klas I – II LO według porządku:

W środę, 22.01.2020r.:
•    godz. 16.30 – zebrania dla rodziców klas I – III SP.
•    w godz. 16.45 – 17.45 – konsultacje nauczycieli klas I – III niebędących wychowawcami.
•    o godz. 17.00 – zebrania dla pozostałych klas SP.
•    w godz. 17.15 – 18.15 – konsultacje nauczycieli klas IV – VIII niebędących wychowawcami.

W czwartek, 23.01.2020r.:
•    o godz. 16.00 w auli szkolnej odbędzie się prelekcja dla rodziców uczniów klas II LO oraz chętnych rodziców uczniów klas I i III LO na temat zachowań suicydalnych, na którą serdecznie zapraszamy.
•    o godz. 17.00 w poszczególnych salach rozpoczną się spotkania z wychowawcami klas I – II LO.

Przydział sal na spotkania z wychowawcami, zarówno klas SP jak i LO, zostanie podany w poniedziałek (20.01.)