IV LO w Tarnowie w chmurze edukacyjnej

Zapraszamy na stronę Małopolska Chmura Edukacyjna

mche 2020

jubileusz IV LO tarnów 2021     FE POWER poziom pl-1 rgb
 „Ponadnarodowa Mobilność Uczniów” „Kompetencje i kreatywność w mobilnej Akademii Umysłu”
Start Liga Debatancka Liga Debatancka LO

Liga Debatancka LO Drukuj Email
dla uczniów - Liga Debatancka LO

tarnowska liga debatanckaDnia 30.09.2019 odbyło się spotkanie Ligii Debatanckiej działającej w naszym liceum. Podczas debaty rywalizowały ze sobą dwie drużyny, składające się  z uczniów klas pierwszych oraz dwóch kolegów ze starszych klas. Opiekunami drużyn są Filip Waliłko propozycja i Ksawery Styrna-opozycja. Teza naszej debaty brzmiała: ,, Nacjonalizm powinien być podstawą państwa”. Zaciętą walkę drużyn oceniała loża mędrców w składzie: Pani profesor Pokrywka i Pan profesor Bąk. Marszałkiem  była uczennica Liwia Smoła, sekretarzem uczeń Dawid Dobrzański. Wynikiem starcia obu drużyn był remis ze wskazaniem na drużynę propozycji. Za tydzień swoich sił próbować będą, drużyna  Michała Wałaszka  oraz Łukasza Zaleśnego.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy!!!