IV LO w Tarnowie w chmurze edukacyjnej

Zapraszamy na stronę Małopolska Chmura Edukacyjna

mche 2020

jubileusz IV LO tarnów 2021     FE POWER poziom pl-1 rgb
 „Ponadnarodowa Mobilność Uczniów” „Kompetencje i kreatywność w mobilnej Akademii Umysłu”
Start Liga Debatancka SZKOLNY ZESPÓŁ DEBATANCKI

SZKOLNY ZESPÓŁ DEBATANCKI Drukuj Email
dla uczniów - Liga Debatancka LO

tarnowska liga debatanckaSzkolny zespół debatancki jest częścią przedsięwzięcia pt. Tarnowska Liga Debatancka. Celem wspomnianego projektu jest kształcenie kultury wypowiedzi wśród młodzieży ponadgimnazjalnej miasta Tarnowa. Reprezentacje tarnowskich szkół toczą między sobą pojedynki argumentacyjne na konkretne tematy, które dotyczą zagadnień społecznych, gospodarczych, historycznych i kulturowych.

Szkolny zespół debatancki IV LO tworzą uczniowie klas pierwszych i drugich w składzie: Weronika Jarosz (1d), Agnieszka Piwowarczyk (1d), Karolina Urasińska (1f), Laura Jeż (1f), Adriana Legutko (1f), Monika Kołodziejczyk (1b), Błżej Wójcik (1f), Jakub Nowak (1d), Daniel Dadej (1d), Małgorzata Ścieńska (2d), Adam Mytnik (2a), Wojciech Kwapniewski (2a). Opiekę nad zespołem sprawują: prof. Irena Faltyn-Pokrywka i prof. Marek Skowyra

Wszystkie informacje dotyczące założeń projektu, jak również IV edycji Tarnowskiej Ligi Debatanckiej są dostępne na stronie: