IV LO w Tarnowie w chmurze edukacyjnej

Zapraszamy na stronę Małopolska Chmura Edukacyjna

mche 2020

jubileusz IV LO tarnów 2021     FE POWER poziom pl-1 rgb
 „Ponadnarodowa Mobilność Uczniów” „Kompetencje i kreatywność w mobilnej Akademii Umysłu”
Start Ogłoszenia dyrekcji Maseczki dla uczniów Szkoły Podstawowej, zamieszkałych w Tarnowie

Maseczki dla uczniów Szkoły Podstawowej, zamieszkałych w Tarnowie Drukuj Email

Szanowni Państwo, Rodzice Uczniów zamieszkałych w Tarnowie

Uprzejmie informuję, że jako szkoła otrzymaliśmy pakiety maseczek dla uczniów Szkoły Podstawowej zamieszkałych w Tarnowie. W dniach 20-21 kwietnia, w godz 9.30 – 15.00 odbędzie się ich wydawanie. Można zatem je odebrać w poniedziałek lub we wtorek.

Każdemu uczniowi ( mieszkającemu tak jak wspomniałam w Tarnowie) przysługuje 1 ( JEDEN ) PAKIET MASECZEK ( w pakiecie są 3 maseczki).
Ze względu na specyfikę obecnej sytuacji i konieczność zachowania i przestrzegania  zasad  związanych z zapobieganiem rozprzestrzeniania się epidemii, odbiór maseczek będzie odbywał się wg następujących zasad:

• pakiet maseczek może odebrać tylko i wyłącznie osoba dorosła  (rodzic ucznia, pełnoletni brat/siostra, dziadkowie, osoba bliska)
  • pakiety oraz listy do  potwierdzenia ich odbioru będą przygotowane na stoliku przed wejściem głównym do budynku szkolnego.
  • osoba odbierająca pakiet, potwierdza jego odbiór, składając podpis na liście.
  • dla każdej z klas będą przygotowane odrębne listy , należy wybrać klasę, do której uczęszcza dany uczeń i przy jego nazwisku złożyć podpis.

Jednocześnie bardzo  proszę o zachowanie uczciwości. Otrzymaliśmy wyliczoną ilość pakietów i dla żadnego ucznia nie może ich zabraknąć. Proszę ponadto o zachowanie dwumetrowej odległości od siebie w sytuacji gdy w jednym czasie zbierze się kilka osób po odbiór pakietów. Można ze sobą zabrać swoje długopisy. Będą także przygotowane na stolikach, ale nie będzie możliwości ich dezynfekcji po użyciu przez każdą osobę.

Życzę zdrowia, z poważaniem Anetta Święch