IV LO w Tarnowie w chmurze edukacyjnej

Zapraszamy na stronę Małopolska Chmura Edukacyjna

mche 2020

jubileusz IV LO tarnów 2021     FE POWER poziom pl-1 rgb
 „Ponadnarodowa Mobilność Uczniów” „Kompetencje i kreatywność w mobilnej Akademii Umysłu”
Start Z życia szkoły Sukces Jakuba Florka

Sukces Jakuba Florka Drukuj Email

Jakub FlorekSwift Student Challange to międzynarodowy konkurs organizowany co roku przez firmę Apple z okazji konferencji dla programistów WWDC, podczas której standardowo zaprezentowane zostaną nowe wersje oprogramowania, nowe technologie i inne nowości firmy. Uczniowie i studenci podczas 2 tygodni kwietnia br. mieli stworzyć program w języku Swift przy użyciu technologii korporacji na platformę Swift Playgrounds. Uczestnicy byli oceniani w kilku kategoriach: osiągnięcie techniczne, kreatywność i treść dołączonych esejów. Na tej podstawie wyłonionych zostało 350 laureatów z całego świata. Jednym z nich został uczeń klasy 2A Jakub Florek. Niestety zarówno w tym roku, jak i poprzednim z powodu pandemii udział laureatów w konferencji organizowanej przez firmę Apple w Kalifornii przeniesiono do sieci.
Link do zdjęć: kliknij aby zobaczyć