IV LO w Tarnowie w chmurze edukacyjnej

Zapraszamy na stronę Małopolska Chmura Edukacyjna

mche 2020

                                                       

      
FE POWER poziom pl-1 rgb
 „Ponadnarodowa Mobilność Uczniów” „Kompetencje i kreatywność w mobilnej Akademii Umysłu”            

 

   

 NEW TEACHING RESOURCES ERASMUS +Programme of the European Union

     

 

Start Liga Debatancka SPORTOWY SUKCES UCZNIA NASZEGO LICEUM WIKTORA MATYJEWICZA

E-DZIENNIK

E-DZIENNIKinstrukcja

 

plan lekcji3

Dla nauczycieli

Przetarg

SPORTOWY SUKCES UCZNIA NASZEGO LICEUM WIKTORA MATYJEWICZA Drukuj Email
dla uczniów - Liga Debatancka LO

shutterstock 429411850-min-1Miło nam poinformować ,że uczeń  kl 3e naszego liceum Wiktor Matyjewicz , wychowanek i zawodnik ZKS Unii Tarnów ( środkowy obrońca) otrzymał zaproszenie na testy do Francji. Sukces jest tym większy, że Wiktora zaprosiła czołowa drużyna Ligue 2BKT AJ Auxerre.
Próba sił Wiktora we Francji potrwa prawie tydzień ,mocno trzymamy kciuki za młodego piłkarza, który warto dodać doskonale łączy sportową pasję z wymaganiami dydaktycznymi i wychowawczymi jakie stawia szkoła.
Brawo Wiktor!