IV LO w Tarnowie w chmurze edukacyjnej

Zapraszamy na stronę Małopolska Chmura Edukacyjna

mche 2020

„Ponadnarodowa Mobilność Uczniów” „Kompetencje i kreatywność w mobilnej Akademii Umysłu”

NEW TEACHING RESOURCES ERASMUS +Programme of the European Union

Start Ogłoszenia dyrekcji Solidarni z Ukrainą

Solidarni z Ukrainą Drukuj Email

solidarni

Społeczność Szkoły Podstawowej Nr 17 i IV Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie ze smutkiem, przerażeniem i niedowierzaniem patrzy na tragedię ukraińskiego narodu, który został bezprawnie zaatakowany. Nie mogąc milczeć w tej sytuacji – bo byłoby to przyzwoleniem i akceptacją dla zbrodni takiej wojny – wyrażamy swój sprzeciw wobec agresywnych działań państwa rosyjskiego.
   Jednocześnie wyrażamy pełną solidarność z ludnością ukraińską, która w swojej historii niejednokrotnie już doświadczała bólu i cierpienia zadawanego przez rosyjski reżim.
   Mając w pamięci pobyt w Tarnowie władz Państwa Ukraińskiego w 1920 r. deklarujemy autentyczne poparcie dla trwania WOLNEJ UKRAINY.