IV LO w Tarnowie w chmurze edukacyjnej

Zapraszamy na stronę Małopolska Chmura Edukacyjna

mche 2020

                                                       

      
FE POWER poziom pl-1 rgb
 „Ponadnarodowa Mobilność Uczniów” „Kompetencje i kreatywność w mobilnej Akademii Umysłu”            

 

   

 NEW TEACHING RESOURCES ERASMUS +Programme of the European Union

     

 

Start Ogłoszenia dyrekcji Przydział klas na zebrania w dn. 09.06.2022 r.

E-DZIENNIK

E-DZIENNIKinstrukcja

 

plan lekcji3

Dla nauczycieli

Przetarg

Przydział klas na zebrania w dn. 09.06.2022 r. Drukuj Email

PRZYDZIAŁ SAL NA ZEBRANIA DLA KLAS LO (CZWARTEK, 09.06.2022r.)

Czwartek 9. 06. 2022r., godz. 16.30:

1B (p. R. Baczyńska)  s. 308           2A (p. P. Regiec) s. 213
1C (p. A. Kołodziej) s. 214   2B (p. E. Piątek) s. 313
1D (p. B. Jakus – Piotrowsak)  s. 311   2C (p. A. Maziarz – Pasek) s. 307
1E (p. R. Leśniak) s. 218   2E (p. B. Jasnosz) s. 318
1G (p. D. Słowińska) s. 319   2G (p. A. Rawińska) s. 314
         
3A (p. M. Zaklikiewicz – Micał) s. 208      
3D (p. L. Kubień) s. 216      
3E (p. M. Ścieńska) s. 303      
3G (p. I. Faltyn – Pokrywka) s. 220      

  
                       
Konsultacje z nauczycielami niebędącymi wychowawcami (w godz. 17.00 – 17.30):

matematyka  p. M. Korcyl, p. B. Kubień, p. L. Kubień, p. M. Cebulska – Beberok,  317A
j. polski   p. B. Cieśla, p. M. Porosły, p. A. Serek,  317B
j. ang. p. A. Filip, p. B. Garstka – Matura, p. A. Łuszczyk,  pok. naucz.
j. niem.  p. Chabińska – Węgrecka, p. E. Janas, p. M. Król, p. T. Świętnicka   pok. naucz. 
j. franc./j.włoski p. M. Polek, p. R. Śliwińska – Kulesa, pok. naucz.
religia p. B. Kras, ks. S. Ligęska, ks. W. Janczura, pok. naucz.
hist. sztuki p. W. Walecki pok. naucz.
historia, WOS p. R. Derendal, p. K. Kras, p. M. Bąk, p. T. Kuta, p. M. Smoła s. 304A
wf p. K. Adamczyk, p. J. Kościński, p. J. Mosio, p. J. Snopkowski, p. P. Plichta, p. P. Tutaj, s. 304B
biologia K. Budzik, A. Jasiewicz – Łabędź, p. D. Kopeć, p. K. Mleczek, A. Respondek, s. 302
chemia M. Drwal, pok. naucz.
fizyka p. M. Gajda, pok. naucz.
inform./przedsięb. p. B. Czernia, p. Z. Chrząszcz, p. G. Golińska pok. naucz.