baner_dla_ucznia baner_dla_rodzica baner_dla_nauczyciela
Start
Akcja „Owocowy patrol” PDF Drukuj Email
czwartek, 17 października 2019 09:35

IMG 20191016 100218Już po raz kolejny w dniu 16.10.2019r. w naszej szkole odbyła się akcja „Owocowy patrol”. Przedsięwzięcie organizowane we współpracy z Wydziałem Ruchu Drogowego w Tarnowie miało na celu promowanie bezpieczeństwa w ruchu drogowym wśród jego najmłodszych uczestników. Wydarzenie polegało na dokonywaniu przez policjanta pomiaru prędkości pojazdów na ulicy Norwida. Dzieci klas 1 – 3 aktywnie uczestniczyły podczas pomiaru prędkości, zarówno obserwując pracę policjanta jak i oceniając samych kierujących. Za dobrą jazdę – zgodną z przepisami, kierowcę uczniowie obdarowywali jabłkiem, natomiast, jeżeli kierowca popełnił wykroczenie – zamiast mandatu – musiała zjeść plaster kwaśnej cytryny. Relacja z całego wydarzenia znajduje się na stronie szkoły.
Organizatorki: Ewa Sykała i Beata Rój

Zapraszamy do Galerii.

,,Załóż odblask nawet mały, a do domu wrócisz cały” PDF Drukuj Email
czwartek, 17 października 2019 08:30

IMG 20191009 102255

To już kolejny raz uczniowie klas I-III pod czujnym okiem Policji i nauczycieli przemaszerowali ulicami Mościc w ,,Odblaskowym Happeningu”. Akcja miała na celu zwrócenie uwagi na potrzebę noszenia odblasków, szczególnie po zmroku.

rezygnacji w wybrane dni w październiku

proszę o ustalenie u pani intendentki: Marzeny Boduch (pokój 211) kwoty wpłaty.
Za każdy zgłoszony dzień nieobecności odliczamy - 4 zł;

Przy zgłaszaniu nieobecności ucznia w szkole należy również zaznaczyć rezygnację z obiadów.

Bardzo proszę poważnie potraktować terminowość wpłat i uregulować zaległości

Maciej Gładysz szóstym kierowcą świata! PDF Drukuj Email
poniedziałek, 14 października 2019 09:48

MG 3Mistrz Polski i zdobywca pucharu Rok Cup Poland zajął szóste miejsce w Rok Cup Superfinal we Włoszech. Reprezentant Polski jest szóstym kierowcą świata wśród Rokkersów. To znakomity wynik młodego kierowcy z Tarnowa.

Rok Cup Superfinal to największa światowa impreza zawodników występujących w kategoriach Rok. Maciej Gładysz jako mistrz Polski i zdobywca pucharu Polski w kategorii Mini Rok był jednym z faworytów tej światowej imprezy. Wygrał eliminacje i w wielkim finale wystartował z pole position. Niestety, bezpardonowa walka jego rywali i brak szczęścia w końcówce najważniejszego wyścigu sprawiły, że młodziutki tarnowianin uplasował się dopiero ...na szóstej pozycji wśród ponad 130 kierowców z całego świata.

Gładysz znakomicie radził sobie w międzynarodowym gronie. W czasówce, na rozpoczęcie rywalizacji uplasował się na piątej pozycji, wygrywając swoją grupę treningu oficjalnego. To dało Maćkowi bardzo dobry start w wyścigach kwalifikacyjnych, w których był jednym z najlepszych kierowców. W rankingu eliminacyjnym Polak zajął pierwszą pozycję, wygrał dwa z czterech wyścigów i w wielkim finale swojej kategorii wystartował z pole position.