baner_dla_ucznia baner_dla_rodzica baner_dla_nauczyciela
Akcja „Owocowy patrol” PDF Drukuj Email
czwartek, 17 października 2019 09:35

IMG 20191016 100218Już po raz kolejny w dniu 16.10.2019r. w naszej szkole odbyła się akcja „Owocowy patrol”. Przedsięwzięcie organizowane we współpracy z Wydziałem Ruchu Drogowego w Tarnowie miało na celu promowanie bezpieczeństwa w ruchu drogowym wśród jego najmłodszych uczestników. Wydarzenie polegało na dokonywaniu przez policjanta pomiaru prędkości pojazdów na ulicy Norwida. Dzieci klas 1 – 3 aktywnie uczestniczyły podczas pomiaru prędkości, zarówno obserwując pracę policjanta jak i oceniając samych kierujących. Za dobrą jazdę – zgodną z przepisami, kierowcę uczniowie obdarowywali jabłkiem, natomiast, jeżeli kierowca popełnił wykroczenie – zamiast mandatu – musiała zjeść plaster kwaśnej cytryny. Relacja z całego wydarzenia znajduje się na stronie szkoły.
Organizatorki: Ewa Sykała i Beata Rój

Zapraszamy do Galerii.

,,Załóż odblask nawet mały, a do domu wrócisz cały” PDF Drukuj Email
czwartek, 17 października 2019 08:30

IMG 20191009 102255

To już kolejny raz uczniowie klas I-III pod czujnym okiem Policji i nauczycieli przemaszerowali ulicami Mościc w ,,Odblaskowym Happeningu”. Akcja miała na celu zwrócenie uwagi na potrzebę noszenia odblasków, szczególnie po zmroku.

Zapraszamy do Galerii.

Odpłatność za obiady za X 2019r. PDF Drukuj Email
wtorek, 15 października 2019 11:26

Przypominamy, że odpłatność za obiady w miesiącu X 2019 wynosi:

uczniowie SP 17 - 92 zł

Odpłatność należy uiścić w terminie do 15 X 2019

Nr konta do wpłat: 51 1030 1250 0000 0000 8805 2056
w tytule przelewu proszę podać imię i nazwisko dziecka oraz klasę

W przypadku:

zaległości za m-c IX
nadpłaty za m-c IX
rezygnacji w wybrane dni w październiku

proszę o ustalenie u pani intendentki: Marzeny Boduch (pokój 211) kwoty wpłaty.
Za każdy zgłoszony dzień nieobecności odliczamy - 4 zł;

Przy zgłaszaniu nieobecności ucznia w szkole należy również zaznaczyć rezygnację z obiadów.

Bardzo proszę poważnie potraktować terminowość wpłat i uregulować zaległości

Maciej Gładysz szóstym kierowcą świata! PDF Drukuj Email
poniedziałek, 14 października 2019 09:48

MG 3Mistrz Polski i zdobywca pucharu Rok Cup Poland zajął szóste miejsce w Rok Cup Superfinal we Włoszech. Reprezentant Polski jest szóstym kierowcą świata wśród Rokkersów. To znakomity wynik młodego kierowcy z Tarnowa.

Rok Cup Superfinal to największa światowa impreza zawodników występujących w kategoriach Rok. Maciej Gładysz jako mistrz Polski i zdobywca pucharu Polski w kategorii Mini Rok był jednym z faworytów tej światowej imprezy. Wygrał eliminacje i w wielkim finale wystartował z pole position. Niestety, bezpardonowa walka jego rywali i brak szczęścia w końcówce najważniejszego wyścigu sprawiły, że młodziutki tarnowianin uplasował się dopiero ...na szóstej pozycji wśród ponad 130 kierowców z całego świata.

Gładysz znakomicie radził sobie w międzynarodowym gronie. W czasówce, na rozpoczęcie rywalizacji uplasował się na piątej pozycji, wygrywając swoją grupę treningu oficjalnego. To dało Maćkowi bardzo dobry start w wyścigach kwalifikacyjnych, w których był jednym z najlepszych kierowców. W rankingu eliminacyjnym Polak zajął pierwszą pozycję, wygrał dwa z czterech wyścigów i w wielkim finale swojej kategorii wystartował z pole position.

Dzień Edukacji Narodowej PDF Drukuj Email
czwartek, 10 października 2019 11:26

Informujemy, że poniedziałek, 14.10.2019r., Dzień Edukacji Narodowej, jest dniem ustawowo wolnym od zajęć dydaktycznych.
O godz. 10.15 w auli szkolnej odbędzie się uroczysta akademia, na którą serdecznie zapraszamy, a po niej spotkanie z nauczycielami emerytami w Sali konferencyjnej.

Zajęcia opiekuńcze w świetlicy szkolnej prowadzone są w godzinach pracy świetlicy. Stołówka szkolna wydaje obiady uczniom SP.

Jednocześnie przypominamy, że zgodnie z zarządzeniem Dyrektora Szkoły dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych w bieżącym roku szkolnym są:

- 23.04.2020r.
- 4-6.05.2020r.
- 12.06.2020r.

Zespół Szkół Ogólnokształcących

baner_liceum

baner_sp

logo strona-page-0

ZPB1

RODO-505x306 c

button-niepodlegly

sks logotyp 2