baner_dla_ucznia baner_dla_rodzica baner_dla_nauczyciela
Szkoła nocą według klasy 2CP PDF Drukuj Email
środa, 26 kwietnia 2017 08:34

DSC 3331Uczniowie klasy IICP zamiast spędzać kolejne popołudnie przed komputerem, zostali na noc w szkole i to z własnej woli. Celem tej przygody było poznanie szkoły z innej perspektywy, nie tylko jako budynku do którego trzeba przyjść, by się uczyć, ale miejsca, gdzie można się dobrze bawić, miło spędzić czas poznając się nawzajem i integrując.
Zapraszamy do galerii :)

Opieka na świetlicy w dniach 4-8 maja PDF Drukuj Email
poniedziałek, 24 kwietnia 2017 12:33

OGŁOSZENIE

W związku z pisemnymi egzaminami maturalnymi w dniach: 4.05 (czwartek), 5.05 (piątek) oraz 8.05 (poniedziałek) w szkole nie będzie zajęć dydaktycznych.

Istnieje możliwość zapewnienia uczniom opieki w ramach dyżurów w świetlicy szkolnej (bez obiadów) od godziny 7.00 - 16.00.

Zainteresowanych Rodziców pracujących prosimy o zgłaszanie dzieci na poszczególne dni, wraz z określeniem czasu pobytu dziecka na zajęciach w Sekretariacie Szkoły lib świetlicy do dnia 27.04.2017 r.

Studenci z Portugalii, Turcji i Kazachstanu z wizytą w naszej szkole PDF Drukuj Email
czwartek, 20 kwietnia 2017 11:33

20170321 142435W dniu 21 marca gościliśmy studentów z Portugalii, Turcji i Kazachstanu w ramach projektu „ Erasmus” z WSZ w Tarnowie. Zajęcia przebiegały następująco: uczniowie naszej szkoły z klas IV- VI, gimnazjum i liceum wysychali bardzo ciekawych prezentacji multimedialnych na temat ojczyzn studentów. Wszystkie informacje były podawane w języku angielskim. W razie potrzeby informacje  były tłumaczone przez uczniów naszej szkoły. Po każdej prezentacji studenci uczyli dzieci kilka słówek w rodzimym języku. Tak więc dzieci poznały jak mówić:cześć, jak się masz w języku portugalskim. Zajęcia zakończyły się  wspólnym spacerem po szkole, zdjęciem i obietnicą następnego spotkania.

Maciej Gładysz na podium w Austrii PDF Drukuj Email
czwartek, 20 kwietnia 2017 07:26

MG 1Maciej Gładysz- reprezentant Gładysz Karting Team z pewnością wie, czego chce. Podczas inauguracyjnej rundy ROTAX MAX Central Eastern Europe Trophy kierowcy zabrakło zaledwie 14 punktów do podium.

W miniony weekend, podczas II rundy pucharu na torze Speedworld w austriackim Brucku, poprawił wynik i stanął na najniższym stopniu pudła MICRO MAXA.

Życzenia świąteczne PDF Drukuj Email
wtorek, 11 kwietnia 2017 16:28

wielkanoc3Drodzy Uczniowie

Z okazji Świąt Wielkanocnych