baner_dla_ucznia baner_dla_rodzica baner_dla_nauczyciela
Start
Klasa 2ap w międzynarodowym projekcie edukacyjnym PDF Drukuj Email
piątek, 03 lipca 2020 08:01

0001Przez cały rok szkolny 2019/2020 klasa 2ap uczestniczyła w międzynarodowym projekcie z zakresu edukacji prozdrowotnej i profilaktyki uzależnień  ,,Moje zdrowie – moja siła, wielka moc”, który swoim honorowym patronatem objął Rzecznik Praw Dziecka – Mikołaj Pawlak, Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego i Prezydent Miasta Torunia.

Więcej…
 
Ostatni wirtualny dzwonek… PDF Drukuj Email
czwartek, 25 czerwca 2020 17:42

Szanowni Państwo Nauczyciele, Drodzy Uczniowie, Drodzy Rodzice Uczniów Naszej Szkoły,

rok szkolny 2019/2020 dobiegł końca. Rok wyjątkowy, inny niż zawsze. Dziś zabrzmiał już ostatni wirtualny dzwonek.
dzwonek-szkolny
Dziękuję wszystkim, dzięki których determinacji i zaangażowaniu nauczanie było realizowane, realizowane na wysokim poziomie mimo niełatwych, niecodziennych warunków. Przejście na system zdalnego nauczania było sporym wyzwaniem. Jego realizacja wymagała zupełnie nowej organizacji pracy.

Jak zawsze, nauczyciele stanęli na wysokości zadania. Wykorzystali swoją kreatywność, stworzyli nowe metody dydaktyczne, profesjonalnie podeszli do pracy w nowej rzeczywistości. Dzięki ich zaangażowaniu i determinacji, dzięki autentycznej trosce o każdego ucznia, odpowiedzialności za przygotowanie każdego z nich do egzaminów zewnętrznych i nauki w kolejnej klasie, nauczanie na odległość przebiegało w naszej szkole bardzo sprawnie. Swoje obowiązki wykonywali z godnym podziwu poświęceniem, nierzadko będąc w pracy kilkanaście godzin dziennie. Inspirowali uczniów do udziału w konkurach przedmiotowych, tematycznych, artystycznych, do aktywności fizycznej i prowadzenia zdrowego trybu życia.

Więcej…
 
„MY DREAM HOUSE – W MOIM MAGICZNYM DOMU” PROJEKT KLASY 5A PDF Drukuj Email
czwartek, 25 czerwca 2020 09:28

DSC 0136Od 8 października 2019 roku klasa 5A realizowała projekt „ My dream house – w moim magicznym domu.” Celem projektu było rozwijanie umiejętności posługiwania się zasobem leksykalnych i gramatycznych środków językowych w celu dokonania opisu wymarzonego domu oraz kształtowanie postawy ciekawości, tolerancji i otwartości. Tworzenie prac projektowych : miniatur domów mieszkalnych, plakatu z opisem domów oraz prezentacji multimedialnych przebiegało w klimacie przyjaznej i kreatywnej pracy zespołów zadaniowych i całego zespołu klasowego. Uczniowie sprawnie korzystali z różnych źródeł wiedzy, w tym z technologii informacyjno – komunikacyjnych. Wspierani byli nie tylko przez opiekuna projektu Iwonę Golbę, ale też przez chętnie angażujących się rodziców.
Miniatury domów podziwiali uczniowie różnych klas w czasie zajęć w sali 102 wzbogacając zasób słownictwa związanego z domem, jego pomieszczeniami i wyposażeniem. Omawiane prezentacje multimedialne były źródłem wiedzy zdobywanej w sposób aktywny, przynoszący radość i satysfakcję.

Więcej…
 
Informacje związane z zakończeniem roku PDF Drukuj Email
środa, 24 czerwca 2020 00:00

1.    W dniu 25.06.2020r. (czwartek) o godz. 8.00, w kościele w Mościcach odbędzie się msza św. na zakończenie roku szkolnego. Msza św. jest dla osób chętnych. Nie będzie wspólnego przejścia do kościoła. Będzie natomiast możliwość obejrzenia transmisji mszy (w wyszukiwarce YouTube należy wpisać Mościce TV).

2.    Piątek, 26.06.2020r. jest dniem rozdania świadectw przy czym nie ma obowiązku odebrania świadectwa w tym dniu. Będzie to można zrobić w sekretariacie szkoły w dniach 29.06. – 3.07. 2020r. w godz. 9.00-14.00. Wtedy też będzie można zwrócić podręczniki do biblioteki (dotyczy oczywiście uczniów SP). W podpisanych reklamówkach komplety będzie można zostawiać w sekretariacie.

Więcej…
 
Bezpieczne wakacje PDF Drukuj Email
wtorek, 23 czerwca 2020 10:32

bezp wakacje

Więcej…
 


Strona 1 z 213

Zespół Szkół Ogólnokształcących

lista uczniów kl. 1 sp

baner_liceum

baner_sp

logo strona-page-0

 logo bez tla

ZPB1

 

RODO-505x306 c

button-niepodlegly

sks logotyp 2

nieznańska

 

Linki

 

macmillan

Sześciolatek w szkole - facebook

Sześciolatek w szkole - blog kampanii organizowanej przez Kuratorium Oświaty w Krakowie

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości