Nr konta do wpłat: 58 1020 4955 0000 7302 0267 7946

proszę o ustalenie u Pani intendent: Marzeny Boduch (pokój 211) kwoty wpłaty.

Przy zgłaszaniu nieobecności ucznia w szkole należy również zaznaczyć rezygnację z obiadów.

Bardzo proszę poważnie potraktować terminowość wpłat i uregulować zaległości

Sukces naszej cheerleaderki Anastazji z kl. 3c PDF Drukuj Email
poniedziałek, 10 maja 2021 09:47

received 38845138149774156 maja 2021 r. w Kielcach odbyły się Mistrzostwa Polski w cheerleadingu sportowym. Brała w nich udział Anastazja Barnaś z kl. 3c wraz ze swoim zespołem Shiva Mini. Okazało się, że w występach drużynowych Freestyle Pom zespół zdobył III miejsce. Gratulujemy naszej uczennicy, Nastce i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy na arenie ogólnopolskiej :)

Więcej…

Maja Oleksy z brązowym medalem na Mistrzostwach Europy Juniorów PDF Drukuj Email
poniedziałek, 10 maja 2021 08:56

FB IMG 1620299610262Maja Oleksy uczennica kl.7 BP AZS PWSZ TARNÓW(b. Lab.) Zajęła 3 miejsce na Mistrzostwach Europy Juniorów w Rosyjskim Perm. Maja zdobyła medal w konkurencji  "prowadzenie" a w boulderingu była tuż za podium.To świetny wynik dla reprezentacji Polski bowiem on wielu lat nikomu z Polaków nie udało się zdobyć medalu w tej konkurencji na tak ważnych zawodach. Maję wyprzedziła tylko znakomita Czeszka i Słowenka.Kolejne zawody, na których Maja będzie reprezentowała Polskę już 15.05 w Austrii.