baner_dla_ucznia baner_dla_rodzica baner_dla_nauczyciela
,,Podarujmy dzieciom uśmiech” PDF Drukuj Email
wtorek, 22 maja 2018 12:49

podaruj dzieciom uśmiechŚwietlica szkolna wraz z uczniami kl. VII BP organizuje na terenie naszej szkoły akcję zbiórki podarunków z okazji Dnia Dziecka dla małych podopiecznych Ośrodka Interwencji Kryzysowej .
W ramach akcji zbieramy:
- pluszaki , zabawki , gry, książki /nowe lub w stanie idealnym/
- puzzle, układanki /wyłącznie kompletne /
-artykuły papiernicze :kredki ,farby, pisaki, plastelina, piórniki, bloki zeszyty , notesiki itp./nowe/
-a także pieluszki typu ,,pampers”
Zbiórkę przeprowadzą uczennice kl. VII BP w dniu :
                 28   maja /poniedziałek/ w godzinach 7.30-10.30
 / obok portierni szkoły/- po tym terminie można przynosić artykuły dla dzieci do świetlicy szkolnej  s.122 -do 30 maja .
Bardzo prosimy Uczniów i Rodziców o wsparcie naszej akcji . Chcielibyśmy po raz kolejny wywołać uśmiech na ich buziach i wierzyć ,że te podarunki choć na chwilę pomogą  zapomnieć o ich smutnym losie . Dziękujemy!

Uwaga talent! Mateusz Michalik PDF Drukuj Email
piątek, 18 maja 2018 06:56
 IMG 20180518 0014

klik

Podwójna Mistrzyni Polski PDF Drukuj Email
piątek, 18 maja 2018 06:53

20180516 123331W dniu 12 maja 2018 roku w Ostrowi Mazowieckiej (woj. mazowieckie) odbyły się IV Mistrzostwa Polski Cheerleaders. Organizatorem głównym był Polski Związek Sportu Cheerleadingu.
 W Mistrzostwach wzięło udział ponad 500 uczestników z całej Polski. W skład jury wchodzili sędziowie z Polski, Puerto Rico, Anglii i Ukrainy.
Wiktoria Pyrek uczennica kl. 3a reprezentowała SHIVA Dance Studio z Tarnowa w dwóch kategoriach: Freestyle Pom występ drużynowy oraz Freestyle Pom duety. W obu kategoriach zajęła pierwsze miejsce zdobywając tym samym podwójny tytuł Mistrzyni Polski w Cheerleadingu w kategorii wiekowej 7-11 lat.
Przygotowania do Mistrzostw trwały od września 2017 roku, ale jak widać ciężka praca przyniosła oczekiwane efekty.
Serdecznie gratulujemy!!!

Maja Oleksy kl IV BP wygrywa Ogólnopolskie zawody wspinaczkowe. PDF Drukuj Email
środa, 16 maja 2018 10:10

maja camp4W miniony weekend młodziutka tarnowianka wystartowała w ogólnopolskich zawodach wspinaczkowych dla dzieci w konkurencji bouldering. Zawody odbyły się na jednej z warszawskich ścian wspinaczkowych Capm4.Maja przeszła przez eliminacje bardzo pewnie pokonując wszystkie z 15 boulderów wspinaczkowych.W finale również była bezkonkurencyjna zdobywając tym samym 1 miejsce. Zawody były rozgrzewką przed rozpoczynającym się właśnie cyklem pucharów Polski Dzieci i Dzieci Młodszych, na który składa się sześć startów w trzech różnych konkurencjach wspinaczki. Natomiast pod koniec miesiąca Maja wybiera się na Międzynarodowe zawody do Imstu w Austrii gdzie zmierzy się z najlepiej wspinającymi się dziećmi z całej Europy.Trzymajcie kciuki.

Recytatorskie występy Kai i Artura PDF Drukuj Email
środa, 16 maja 2018 09:51

20180510 12523810 maja 2018 r. odbyły się w Pałacu Młodzieży w Tarnowie Eliminacje Rejonowe XXXIV Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego. Były przeznaczone dla uczniów szkół podstawowych Miasta i Gminy Tarnów oraz powiatu tarnowskiego. W kategorii klas I - III naszą szkołę reprezentowali: Kaja Kupiec i Artur Trojanowski, obydwoje z kl. 3a.
Okazało się, że Kaja została zakwalifikowana do przesłuchań finałowych w „Miasteczku Galicyjskim” w Nowym Sączu w dniu 24 maja.
Gratulujemy naszym recytatorom!
Kai życzymy sukcesu w finale.

Zespół Szkół Ogólnokształcących

baner_liceum

baner_gimnazjum

baner_sp