baner_dla_ucznia baner_dla_rodzica baner_dla_nauczyciela
Start
Zaproszenie na Otwarte Warsztaty Artystyczne w Zespole Szkół Plastycznych w Tarnowie PDF Drukuj Email
poniedziałek, 19 listopada 2018 08:33

Zespół Szkół Plastycznych w Tarnowie zaprasza na kolejne spotkanie w ramach Otwartych Warsztatów Artystycznych, które odbędzie się w dniu 22 listopada 2018 r. (środa) w godz. 16.00 – 18.30. Najbliższe zajęcia w zakresie rysunku poświęcone będą studium martwej natury.
Zachęcamy do udziału w warsztatach dzieci i młodzież zainteresowaną działaniami artystycznymi, chcących doskonalić techniki rysunkowe, poznać sposób przedstawiania trójwymiarowego przedmiotu na płaszczyźnie kartki, z uwzględnieniem kompozycji, waloru. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Zaproszenie na zabawę karnawałową PDF Drukuj Email
poniedziałek, 19 listopada 2018 08:01

Sandra Turns Six

Akcja „Grosz do Grosza” PDF Drukuj Email
piątek, 16 listopada 2018 09:33

W dniu 14 listopada, w ramach programu „Dzwonek na obiad”, uczennice z klasy 2b liceum sprzedawały pieczone przez siebie pyszne ciasta.
Dochód ze sprzedaży przekazany został Fundacji „Być bardziej”, która wspiera uczniów zapewniając im ciepły posiłek w szkole.
Program ten został objęty patronatem honorowym: Minister Edukacji Narodowej, Ministra Zdrowia  i wszystkich Kuratorów Oświaty w Polsce.

Zaproszenie PDF Drukuj Email
piątek, 16 listopada 2018 07:59

zaproszenie na mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym

Zapraszamy do udziału w zbiórce zużytych baterii w roku szkolnym 2018/2019. PDF Drukuj Email
czwartek, 15 listopada 2018 07:49

Spośród wszystkich, którzy włączą się w akcję, na koniec roku szkolnego wyłonimy najlepszego „zbieracza” w ramach konkursu ekologicznego „Zbieramy zużyte baterie” prowadzonego przy współpracy z firmą  ARGO – FILM w Tarnowie.
Baterie policzone oraz  podpisane imieniem i nazwiskiem można składać:
Klasy I – III – p. Elżbieta Budzik, sala 123
Klasy IV – VIII  - p. Helena Zięba, sala 107

Koordynatorki

Zespół Szkół Ogólnokształcących

baner_liceum

baner_gimnazjum

baner_sp

logo strona-page-0

ZPB1

RODO-505x306 c

button-niepodlegly