baner_dla_ucznia baner_dla_rodzica baner_dla_nauczyciela
Ho! Ho! Ho! Mikołajkowy prezent PDF Drukuj Email
czwartek, 03 grudnia 2020 07:01

IMG 4740

Pierwsze miejsce Agatki i Wojtka w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego PDF Drukuj Email
czwartek, 03 grudnia 2020 06:54

IMG 20201128 10431428 listopada 2020 r. w Wieliczce odbył się Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Polskiego Towarzystwa Tanecznego. W trakcie turnieju swoje umiejętności zaprezentowali uczniowie naszej szkoły: Agata Wojtas – uczennica klasy 2BP i Wojciech Respondek – uczeń klasy 2AP. Startując w kategorii: H do 9 lat KOMBINACJA 4T PREMIUM para zatańczyła cztery tańce towarzyskie. W części standardowej były to: walc angielski i quickstep, w części latynoamerykańskiej: cha-cha i polka. Agatka z Wojtkiem w swojej konkurencji uzyskali pierwsze miejsce. To wielki sukces biorąc pod uwagę wiek uczestników. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Powodzenia!

Wyniki zdalnego konkursu zorganizowanego z okazji Święta Niepodległości PDF Drukuj Email
środa, 02 grudnia 2020 09:27

Uczniowie Aleksy Lada z klasy 6CP i Karolina Jarek z 2DG zostali laureatami zdalnego konkursu zorganizowanego z okazji Święta Niepodległości. Drugie i trzecie miejsca zajęli Nel Dudek z 6A i Ewa Link z 4C ze szkoły podstawowej oraz Kacper Krupa z 2AG i Julia Drożdż z 2DG liceum. Konkurs przygotowali i czuwali nad jego przebiegiem uczniowie z klas 2CG i 2D.

Dziękujemy organizatorom. Gratulujemy zwycięzcom.

Maciej Gładysz Mistrzem WSK Open Cup 2020! PDF Drukuj Email
środa, 02 grudnia 2020 07:11

MG 3Z dumą i radością informujemy, że uczeń kl. VIc Maciej Gładysz został Mistrzem WSK Open Cup 2020. Maciej jako jedyny z 11 Polaków, w gronie ponad 120 zawodników z ponad 35 krajów z całego świata i wszystkich kontynentów wygrał, zdobywając mistrzostwo!
Stojąc na najwyższym podium z dumą wysłuchał Mazurka Dąbrowskiego.
Gratulujemy Maćkowi wytrwałości, cieszymy się, że potrafi łączyć pasję sportową z obowiązkami w szkole i nigdy ich nie zaniedbuje.
Jednocześnie życzymy mu dalszych sukcesów w kolejnych etapach tej „sportowej podróży swojego życia”.

Godziny pracy Biblioteki PDF Drukuj Email
poniedziałek, 30 listopada 2020 00:00

Projekt-bez-tytułu-8

Informujemy Państwa, że biblioteka szkolna czynna będzie od poniedziałku do piątku               w godz. od 8.00 do 12.00.

Zespół Szkół Ogólnokształcących

lista uczniów kl. 1 sp
procedury bezpieczeństwa COVID-19

baner_liceum