baner_dla_ucznia baner_dla_rodzica baner_dla_nauczyciela
Start
DOSTOSOWANIE WARUNKÓW I FORM PRZEPROWADZANIA EGZAMINU ÓSMOKLASISTY PDF Drukuj Email
czwartek, 24 września 2020 10:16

DOSTOSOWANIE WARUNKÓW I FORM PRZEPROWADZANIA EGZAMINU ÓSMOKLASISTY

Dostosowanie warunków przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty polega między innymi na:

  1. zminimalizowaniu ograniczeń wynikających z niepełnosprawności, niedostosowania społecznego lub zagrożenia niedostosowaniem społecznym ucznia
  2. zapewnieniu uczniowi miejsca pracy odpowiedniego do jego potrzeb edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych
  3. wykorzystaniu odpowiedniego sprzętu specjalistycznego i środków dydaktycznych
  4. odpowiednim przedłużeniu czasu przewidzianego na przeprowadzenie egzaminu gimnazjalnego
  5. ustaleniu zasad oceniania rozwiązań zadań wykorzystywanych do przeprowadzania egzaminu gimnazjalnego, o których mowa w art. 9a ust. 2 pkt 2 ustawy, uwzględniających potrzeby edukacyjne oraz możliwości  psychofizyczne ucznia
  6. zapewnieniu obecności i pomocy w czasie egzaminu gimnazjalnego nauczyciela wspomagającego ucznia w czytaniu lub pisaniu lub specjalisty odpowiednio z zakresu danego rodzaju niepełnosprawności, niedostosowania społecznego lub zagrożenia niedostosowaniem społecznym, jeżeli jest to niezbędne do uzyskania właściwego kontaktu z uczniem lub pomocy w obsłudze sprzętu specjalistycznego i środków dydaktycznych
Więcej…
 
Konkurs językowy My Favourite Famous Person PDF Drukuj Email
wtorek, 22 września 2020 06:33

królowa-elżbieta-ii-redakcyjna-wektorowa-karykatura-115059113

 

 

Z okazji zbliżającego się Dnia Języków Obcych zachęcamy uczniów klas IV - VIII do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez nauczycieli języków obcych. Szczegóły konkursu oraz regulamin w załączniku.

Zgoda na udział w konkursie
Regulamin konkursu

 
„Złoto” dla Oskara Klapera PDF Drukuj Email
wtorek, 15 września 2020 07:13

ATT00120W dniach 5-6 września w Białołęckim Ośrodku Sportu w Warszawie odbyło się piękne widowisko sportowe - Turniej Insulin On Board Cup 2020. Organizatorem turnieju piłki nożnej była Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą. Uczeń kl. 7c, Oskar Klaper, wziął w nim udział po raz drugi. W ub. roku przywiózł srebrny puchar. Tym razem drużyna, w której występował Oskar, zajęła I miejsce.
Serdecznie gratulujemy mu zwycięstwa oraz wspaniałej sportowej postawy!
Życzymy dalszych sukcesów!
Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą jest realizatorem projektu INSULIN ON BOARD CUP 2020 współfinansowanego ze środków PFRON oraz ze środków m.st. Warszawy. Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Warszawy oraz Polski Związek Piłki Nożnej. Turniej ma charakter prawie ogólnopolski, gdyż biorą w nim udział chłopcy z 9 województw: mazowieckiego, łódzkiego, śląskiego, wielkopolskiego, lubelskiego, zachodnio-pomorskiego, małopolskiego, podlaskiego.

Więcej…
 
Międzynarodowy Dzień Kropki PDF Drukuj Email
poniedziałek, 14 września 2020 07:23

dzień kropki 15.09
Zapraszamy wszystkich uczniów klas 1-3, ale nie tylko, do świętowania Międzynarodowego Dnia Kropki, który w tym roku będziemy obchodzić we wtorek 15 września.
Załóż na ten dzień kropki i groszki, pochwal się swoimi talentami, przynieś swoje prace, dyplomy, nagrody. Niech wszyscy się dowiedzą, jakie pasje rozwijasz!
Kiedy Peter Reynolds napisał książkę "The Dot" nie myślał pewnie, że poruszy kropkowy świat i to dosłownie. Jest autorem i ilustratorem książek dla dzieci i młodzieży, zdobywcą wielu nagród. Książeczka The Dot opowiada o kropce, która zmieniła świat małej Vashti, albo o Vashti, która dzięki kropce uwierzyła w siebie. Książka została przetłumaczona na ponad dwadzieścia języków oraz wydana alfabetem Braille’a. Napisana jest bardzo oszczędnie, znakomite rysunki pozwalają nawet małym dzieciom, które nie potrafią czytać polubić dziewczynkę, główną bohaterkę utworu. Na podstawie książki powstał krótki film rysunkowy.

the dot 1

Więcej…
 
NABÓR KANDYDATÓW DO RADY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO SP 17 PDF Drukuj Email
piątek, 11 września 2020 13:02

su

Jesteś kreatywny? Chcesz coś zmienić w Naszej szkole? Masz szansę zrealizować swoje pomysły!  

Ogłaszamy nabór kandydatów do Rady Samorządu Uczniowskiego SP 17. Zadaniem kandydatów jest przygotowanie prezentacji swojej osoby, która powinna zawierać: fotografię, imię i nazwisko, klasę, zainteresowania oraz plan działań w SU.

Plakaty należy składać do 18.09.2020 do opiekuna SU. Wybory odbędą się 25.09.2020.

 


Strona 1 z 216

Zespół Szkół Ogólnokształcących

lista uczniów kl. 1 sp

baner_liceum

baner_sp

logo strona-page-0

FE POPC

 logo bez tla

jubileusz waga

ZPB1

 

RODO-505x306 c

button-niepodlegly

sks logotyp 2

nieznańska

 

Linki

 

macmillan

Sześciolatek w szkole - facebook

Sześciolatek w szkole - blog kampanii organizowanej przez Kuratorium Oświaty w Krakowie

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości