Start Konkursy międzyszkolne Rozstrzygnięcie XIX Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Francuskiej
Rozstrzygnięcie XIX Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Francuskiej Drukuj Email

W części konkursowej wzięło udział 50 uczestników w 35 interpretacjach, w kategorii szkół podstawowych, gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych. Gościliśmy młodzież ze szkół z Lubaczowa, Nowego Sącza, Krosna, Tuchowa, Łętowic oraz oczywiście uczniów z naszych tarnowskich szkół. Wszyscy uczestnicy zaprezentowali wyjątkowo wyrównany poziom, dlatego Jurorzy zdecydowali się na przyznanie miejsc ex aequo.
Osoby prowadzące konkurs: Aleksandra Nowak oraz Daniel Hołda zadbali o prawidłowy przebieg uroczystości, prowadząc bardzo sprawnie, profesjonalnie i z dużym poczuciem humoru całe przedsięwzięcie.
Uroczystość uświetnili swoją obecnością przedstawiciele Delegatury Kuratorium Oświaty, dyrektor, pan Artur Puciłowski oraz  wizytator pani Maria Wypasek, którzy wręczyli nagrody laureatom konkursu.
Jesteśmy wdzięczni Sponsorom za wsparcie oraz hojność, które pozwoliły docenić najzdolniejszą młodzież
i uhonorować laureatów konkursu. Dziękujemy serdecznie!

Gratulujemy sukcesu laureatom oraz opiekunom Konkursu i zapraszamy do zapoznania się z werdyktem Jury!

Werdykt- kategoria szkoła podstawowa
Werdykt- kategoria gimnazjum