baner_dla_ucznia baner_dla_rodzica baner_dla_nauczyciela
Start
Obiad w dniu 22 VI PDF Drukuj Email
wtorek, 20 czerwca 2017 11:26

Infomrujemy Państwa, że ze względu na zmianę terminu zakończenia roku szkolnego, istnieje możliwość wykupienia obiadów w dniu 22 VI (czwartek). W tym dniu obiad będzie wydawany dla zainteresowanych uczniów, którzy w środę (21 VI) zapłacą 3 zł na świetlicy szkolnej lub w sekretriacie.

 
Zakończenie roku szkolnego 2016/2017 PDF Drukuj Email
poniedziałek, 19 czerwca 2017 13:57

Informujemy, że zakończenie roku szkolnego 2016/2017 odbędzie się w dniu 23 VI (piątek) wg następującego harmonogramu:

  • godz. 8.00 - Msza św. dla uczniów wszystkich typów szkół
  • godz. 10.30 - klasy I - II gimnazjum - sala gimnastyczna
  • godz. 11.00 - zakończenie roku dla uczniów klas III gimnazjum (aula)

Przydział sal:

1AG - 305   2AG - 214   3AG - 218
1BG - 310         2BG - 208   3BG - 313
            2CG - 202          3CG - 309

 

 
Tarnowska Marka Talentu PDF Drukuj Email
poniedziałek, 19 czerwca 2017 11:17

tarnowska marka talentu

 

 

 W dniu 14 czerwca 2017 r. w Teatrze im. Ludwika Solskiego w Tarnowie odbyła się IV Gala Tarnowskiej Marki Talentu zorganizowana przez Stowarzyszenie Podaruj Dzieciom Promyk Słońca.
W tym roku Honorowym Tytułem Tarnowskiej Marki Talentu zostali wyróżnieni uczniowie:

Filip Konieczny
 Eliza Bilska
 Iga Serafin
 Filip Waliłko
 Maria Pokrywka
 Iga Szczepańska
 Ewelina Szeliga
 Daniel Setlik
 Emilia Stolarz
 Mikołaj Wałaszek
 Inga Gawron
 Weronika Węglarz
 Oliwia Węglarz
 Magdalena Kuraś
 Magdalena Maksymowicz
 Maria Srebro
 Karolina Laszota
 Kamil Bizub
 Wiktoria Dulian
 Weronika Wojewoda
 Bartosz Lech
 Miłosz Foryś
 Andrzej Schabowski
 Michał Moskal
 Natalia Żaba
 Gabriela Moskal

 
16 VI dniem wolnym od nauki PDF Drukuj Email
środa, 14 czerwca 2017 13:30

Informujemy Państwa, że najbliższy piątek, tj. 16 VI 2017 jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. Szkoła w tym dniu nie pracuje.

 
20.06.2017 Dzień sportu szkolnego PDF Drukuj Email
wtorek, 13 czerwca 2017 06:53

8.00 * Pojedynek Dyrektorów – rozpoczęcie zawodów sportowych

Program Gimnazjum nr 10

  • 8.15 –10.30  Klasy IAG ,IBG –Piłka koszykowa ( gry i zabawy)
                         Klasy IIAG, IIBG, IICG

 - Przeciąganie liny o najmocniejszą  klasę w swoim roczniku - Klasy IIIAG, IIIBG, IIICG
 - Sztafetowe biegi 10x1 okrążenie (5dziewcząt + 5 chłopców)
Rywalizacja sztafet w swoich rocznikach ,,każdy z każdym’’ a następnie zmiana konkurencji

  • 11.00 -13.00 Turniej piłki nożnej  klas I-II o nagrodę Pani Dyrektor
    - zgłoszenia drużyn do 19.06 godz. 12.30.

Program IV LO

  • 8.15 – 11.00 Turniej Piłki Nożnej o nagrodę Pana Dyrektora - klasy I-II wg zgłoszeń
  • 11.00 –13.00 Turniej piłki siatkowej zespołów mieszanych-,, złoty set’’ ( mixy- 3dziewczęta i 3 chłopców z klasy),  o Mistrzostwo  IV LO w 2017r.
  • 9.30 –  Finał zawodów w szachy Aleksandra Łuszczyk – Jakub Więcek 
  •  13.10 – zakończenie zawodów –wręczenie nagród.

Punktacja zawodów : I miejsce 10 pkt, IIm.-8pkt. III m. 6 pkt.- najlepszy doping -5 pkt.

 


Strona 1 z 41

Zespół Szkół Ogólnokształcących

 

logo strona-page-0

baner_liceum

 

baner_gimnazjum

 

baner_sp

ZPB1
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość