baner_dla_ucznia baner_dla_rodzica baner_dla_nauczyciela

Sandra Turns Six

Akcja „Grosz do Grosza” PDF Drukuj Email
piątek, 16 listopada 2018 09:32

W dniu 14 listopada, w ramach programu „Dzwonek na obiad”, uczennice z klasy 2b liceum sprzedawały pieczone przez siebie pyszne ciasta.
Dochód ze sprzedaży przekazany został Fundacji „Być bardziej”, która wspiera uczniów zapewniając im ciepły posiłek w szkole.
Program ten został objęty patronatem honorowym: Minister Edukacji Narodowej, Ministra Zdrowia  i wszystkich Kuratorów Oświaty w Polsce.

Zaproszenie PDF Drukuj Email
piątek, 16 listopada 2018 07:56

zaproszenie na mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym

#CO JA CZYTAM –KONKURS PDF Drukuj Email
środa, 14 listopada 2018 13:17

#CO JA CZYTAM –KONKURS Uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Tarnowie zachęcają innych do czytania książek i przekonują, że czytanie to fajna zabawa. Promują kampanię czytelniczą w serwisach społecznościowych i przystępują do konkursu: #co ja czytam? Co Ty czytasz? A Oni? Pokażcie nam, że czytacie. Konkurs organizowany jest przez Fundację Nowoczesna Polska https://wolnelektury.pl/formularz/cojaczytam/ Po informacje zapraszamy do pani Agnieszka Serek

Z wizytą w Centrum Edukacji Lotniczej w Małopolskim Porcie Lotniczym Balice PDF Drukuj Email
poniedziałek, 05 listopada 2018 13:50

DSC 184116.10.2018 uczniowie biorący udział w projekcie Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce II w ramach działań SPINKI odwiedzili Centrum Edukacji Lotniczej w Małopolskim Porcie Lotniczym Balice poznając Zawody na Lotnisku. Mogli sami odprawić bagaż przejść przez odprawę paszportowo bagażowa a nawet siąść za steren samolotu. Poznali drogę rekrutacji jak i wymogi kwalifikacyjne dla 12 zawodów.

Zespół Szkół Ogólnokształcących

logo strona-page-0