baner_dla_ucznia baner_dla_rodzica baner_dla_nauczyciela
,,Podarujmy dzieciom uśmiech” PDF Drukuj Email
wtorek, 22 maja 2018 12:46

podaruj dzieciom uśmiechŚwietlica szkolna wraz z uczniami kl. VII BP organizuje na terenie naszej szkoły akcję zbiórki podarunków z okazji Dnia Dziecka dla małych podopiecznych Ośrodka Interwencji Kryzysowej .
W ramach akcji zbieramy:
- pluszaki , zabawki , gry, książki /nowe lub w stanie idealnym/
- puzzle, układanki /wyłącznie kompletne /
-artykuły papiernicze :kredki ,farby, pisaki, plastelina, piórniki, bloki zeszyty , notesiki itp./nowe/
-a także pieluszki typu ,,pampers”
Zbiórkę przeprowadzą uczennice kl. VII BP w dniu :
                 28   maja /poniedziałek/ w godzinach 7.30-10.30
 / obok portierni szkoły/- po tym terminie można przynosić artykuły dla dzieci do świetlicy szkolnej  s.122 -do 30 maja .
Bardzo prosimy Uczniów i Rodziców o wsparcie naszej akcji . Chcielibyśmy po raz kolejny wywołać uśmiech na ich buziach i wierzyć ,że te podarunki choć na chwilę pomogą  zapomnieć o ich smutnym losie . Dziękujemy!

Zebranie organizacyjne PDF Drukuj Email
poniedziałek, 21 maja 2018 08:10

Zebranie organizacyjne uczestników obozu do Portugalii odbędzie się dn. 25 V 2018r. w piątek w sali konferencyjnej o godz. 11.20.

Zaproszenie na rajd PDF Drukuj Email
poniedziałek, 14 maja 2018 09:21

rajd pieszy lo

Szkolny Klub Turystyczny w IV LO
zaprasza na rajd pieszy szlakami Jana Pawła II

Przehyba 5-6.06.2018r.

Koszt: 70zł

Trasa: Piwniczna Zdrój/ Kosarzyska – Obidza – Przehyba - Rytro

Zgłoszenia wraz ze zgodą rodziców i wpłatą  przyjmują nauczyciele wf do 18. maja

Cena obejmuje:
przejazd pociągiem,
przejazd busem z Piwnicznej do Kosarzysk,
nocleg w schronisku na Przehybie,
pamiątkowy znaczek.

Należy zabrać:
śpiwór lub dodatkowo 10zł na pościel w schronisku,
plecak, odpowiednią do wycieczki w góry odzież i obuwie,
kubek, herbatę .... i co kto lubi .... (wrzątek w schronisku jest za darmo),
wyżywienie we własnym zakresie, koszt obiadokolacji i śniadania w schronisku to ok. 30zł.

CERTYFIKAT SPOŁECZNIE ZAANGAŻOWANEJ PLACÓWKI DLA ZESPOŁU SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 1 PDF Drukuj Email
piątek, 11 maja 2018 06:47

20180510 155331Miło nam poinformować, że nasza szkoła otrzymała Certyfikat SPOŁECZNIE ZAANGAŻOWANEJ PLACÓWKI - Stowarzyszenia UNICEF Polska -  za zaangażowanie na rzecz dzieci w Syrii w roku szkolnym 2017/2018 oraz udział placówki w ogólnopolskiej kampanii edukacyjno - pomocowej "Spraw, aby dzieci w Syrii przetrwały zimę".

XX Międzyszkolny Konkurs Piosenki Francuskiej PDF Drukuj Email
poniedziałek, 07 maja 2018 06:44

XX międzyszkolny konkurs piosenki francuskiej logoInformujemy, że XX Międzyszkolny Konkurs Piosenki Francuskiej odbędzie się dnia 25 maja o godz. 10:00 w auli naszej szkoły.

Zapraszamy!

Zespół Szkół Ogólnokształcących