Start Z życia szkoły Nasze sukcesy
Nasze sukcesy Drukuj Email

Podwójny sukces stał się udziałem Eweliny Szeligi, która została laureatką Małopolskiego Konkursu Geograficznego oraz finalistką Małopolskiego Konkursu J. Niemieckiego.
Specyficznym konkursem, który wymagał wieloetapowej pracy i zaangażowania był Małopolski Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej, którego finalistą został Filip Waliłko.
Pozostałe sukcesy należą do:
•    Elizy Bilskiej – Laureatki Małopolskiego Konkursu J. Francuskiego
•    Marii Pokrywki - Laureatki Małopolskiego Konkursu J. Francuskiego
•    Igii Szczepańskiej - Laureatki Małopolskiego Konkursu J. Francuskiego
•    Emilii Tadel - Finalistki Małopolskiego Konkursu J. Francuskiego
•    Sylwii Burnóg - Finalistki Małopolskiego Konkursu J. Niemieckiego
•    Izabeli Sumary - Finalistki Małopolskiego Konkursu J. Niemieckiego
•    Oliwii Sztando - Finalistki Małopolskiego Konkursu J. Niemieckiego
•    Julii Węglarz - Finalistki Małopolskiego Konkursu J. Niemieckiego

W prestiżowych zmaganiach Ogólnopolskich, IV Liceum Ogólnokształcące uzyskało znaczące tytuły. Julia Świętnicka została finalistką Ogólnopolskiej Olimpiady J. Niemieckiego, Dominika Lech zajęła I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie J. Włoskiego i Wiedzy o Włoszech uzyskując tytuł laureata. Tytuł laureata tego samego konkursu uzyskał także Krzysztof Drużkowski, zajmując 3 miejsce. Finalistą dwóch Ogólnopolskich Konkursów J. Włoskiego i Wiedzy o Włoszech został Tomasz Strzesak.
Rafał Pudełek uzyskał tytuł laureata Konkursu Wiedzy Chemicznej UJ.

Wspomniane wyżej sukcesy uczniów są naszą dumą i radością. Mają znaczący wkład w kreowanie wizerunku naszego gimnazjum i liceum, które nieprzerwanie znajdują się w czołówce najlepszych szkół miasta Tarnowa.

Gratulujemy uczniom, rodzicom oraz nauczycielom – opiekunom naukowym.