Start Z życia szkoły Święto Komisji Edukacji Narodowej
Święto Komisji Edukacji Narodowej Drukuj Email

Pani dyrektor Anetta Święch w swoim przemówieniu podziękowała wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły za ich trud włożony w codzienną pracę, doceniając indywidualne osiągnięcia w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Życzenia od rodziców, wraz z bukietem kwiatów, na ręce pani dyrektor przekazał pan Marcin Nieznański, zastępca przewodniczącego Rady Rodziców.

Program artystyczny, który oddał podniosłość uroczystości, jak również zapewnił doskonałą rozrywkę przygotowały klasy 5BP pod kierunkiem p. Marty Cichoń, 2E pod opieką p. M. Kopek oraz 2C pod opieką p. Bernadety Cieśli oraz członkowie Szkolnego Koła Teatralnego pod kierunkiem p. Ewy Obrzut.

Serdecznie dziękujemy młodym artystom za wspaniałe występy oraz opiekunkom za ich pracę.