Start Ogłoszenia dyrekcji Obchody Święta Miasta Tarnowa - Pierwsze Niepodległe
Obchody Święta Miasta Tarnowa - Pierwsze Niepodległe Drukuj Email

Drodzy Rodzice uczniów Szkoły Podstawowej nr 17, klas gimnazjalnych i IV Liceum Ogólnokształcącego.

logo niepodlegle 2017-page-0 czerwień

Po raz pierwszy w tym roku w bieżących dniach jest obchodzone Święto Miasta Tarnowa – Pierwsze Niepodległe. Ustanowiła je na początku tego roku Rada Miejska, aby podkreślić, że Tarnów jako pierwsze miasto w Polsce odzyskało niepodległość – już 31 października.

Również nasze szkoły postanowiły włączyć się w obchody tych uroczystości, organizując w sobotę, 4 XI 2017r.:
1.    Na terenie szkoły – Konkurs Piosenek Patriotycznych Śpiewajmy dla Niepodległej

• dla klas I – III w godz. 8.50 – 10.30
  • dla klas V – VI w godz. 10. 35 – 12. 20.

2.    Wyjazd klas IV-tych do Łowczówka.
3.    Na terenie Parku Piaskówka – rodzinne spotkanie Świętujemy Niepodległą!

Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału ze swymi dziećmi w szkolno-rodzinnym świętowaniu odzyskania niepodległości. Szczególnie gorąco zapraszamy na godz. 12.00 na teren Parku Piaskówka!

Niech ten dzień będzie okazją do wspólnego, międzypokoleniowego i radosnego świętowania odzyskania niepodległości.

Serdecznie zapraszamy -