Start Ogłoszenia dyrekcji Zaproszenie dla rodziców uczniów klas pierwszych i drugich gimnazjum
Zaproszenie dla rodziców uczniów klas pierwszych i drugich gimnazjum Drukuj Email

Nasza szkoła organizuje zajęcia profilaktyczne dla uczniów klas pierwszych i drugich gimnazjum prowadzone przez Fundację Homo-Homini. Składają się one z dwóch mityngów dla uczniów, spotkania dla rodziców oraz spotkania dla rady pedagogicznej.

Jesteś rodzicem nastolatka. Bycie nim stawia duże wymagania. Czasem może się wydawać, że są one ponad siły dorosłego człowieka. Dlatego proponujemy Wam Drodzy Rodzice udział w spotkaniu, które jest elementem większej całości. Zarówno Wy, Wasze Dzieci oraz Nauczyciele, czyli osoby pracujące z młodzieżą, będą uczestniczyć w szkoleniach pod hasłem "ARCHIPELAG SKARBÓW".

Wasz udział w tym projekcie jest bardzo ważny, a nawet konieczny, gdyż Jesteście najważniejszymi osobami w życiu Waszych dzieci. Spotkanie z promotorami "Archipelagu Skarbów" pomoże Wam wyposażyć się w umiejętności dobrej komunikacji, które są niezbędne w wychowaniu nastolatka (m.in. jak rozmawiać z nastolatkiem o jego sprawach osobistych: miłości, seksualności, itp.).

Pamiętajcie o tym, że nauczyciele nie wyręczą Was w wychowaniu. Mogą Was jedynie wesprzeć. Temu służy właśnie to spotkanie, które odbędzie się w dniu 21 października 2013r. o godz. 17:00 w auli.