Start Samorząd Uczniowski Konkurs na najpiękniej przystrojoną salę lekcyjną
Konkurs na najpiękniej przystrojoną salę lekcyjną Drukuj Email

dekoracje świąteczneRegulamin
Konkursu na najpiękniej wystrojoną salę lekcyjną

1. Organizator
Organizatorem konkursu na najpiękniej wystrojoną salę lekcyjną jest Samorząd Uczniowski Gimnazjum numer 10 w Tarnowie (dalej zwanym: „Organizatorem”).
Konkurs jest organizowany na zasadach określonych niniejszym regulaminem (dalej zwanym: „Regulaminem”) i zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa.
Regulamin Konkursu dostępny jest u Przewodniczącego Samorządu (dalej zwanym: „Przewodniczącym”) oraz na stronie internetowej www.iv-lo.tarnow.pl.

2. Cel Konkursu:
Celem Konkursu jest: propagowanie, szczególnie wśród ludzi młodych tradycji związanej ze Świętami Bożego Narodzenia, a jednocześnie stwarza wyjątkową świąteczną atmosferę w salach lekcyjnych.

3. Uczestnicy
W konkursie może wziąć udział każda klasa Gimnazjum numer 10 w Tarnowie (dalej zwany: „Uczestnikiem”).

4. Finał i rozstrzygnięcie Konkursu
Konkurs trwa od 15 grudnia 2014 roku do 19 grudnia 2014 roku.
W tym czasie jury przejdzie po klasach i oceni wystrój w kategoriach:
•    Ogólne wrażenie
•    Estetyka
•    Orginalność
•    Wykonanie
•    Wkład pracy

5. Oceny dekoracji sformułuje jury w składzie, w który wejdą wybrani uczniowie i nauczyciele Gimnazjum numer 10.
Werdykt jury jest ostateczny.
Ogłoszenie wyników odbędzie się w grudniu 2014 roku, poprzez wywieszenie listy zwycięzców na gazetce ściennej.

6. Nagrody
W konkursie przewidziane są nagrody za zajęcie I i II  miejsca.
I.    Całodzienne zwolnienie z niazapowiedzianych odpowiedzi ustych i pisemnych dla całej klasy,
II.    Zwolnienie z niazapowiedzianych odpowiedzi ustych i pisemnych dla całej klasy, z wybranej godziny,

7. Postanowienia dodatkowe
Organizator nie zwraca Uczestnikom żadnych kosztów związanych z ich uczestnictwem w Konkursie.
Odpowiedzialność za naruszenie praw szkoły podczas Konkursu w całości obciąża Uczestnika Konkursu.
Oceniane będą tylko i wyłącznie dekoracje zrobione przez uczniów danej klasy, jeśli klasa jest łączona z inną należy powiadomić o tym organizatora i zaznaczyć które elemanty zostały zrobione przez klasę.

8. Postanowienia końcowe
Organizator uprawniony jest do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu.
Przystąpienie do Konkursu jest dobrowolne.
Uczestnik Konkursu wyraża zgodę na zbieranie i przetwarzanie jego danych osobowych przez Organizatora na potrzeby Konkursu. Uczestnicy Konkursu mają prawo do wglądu w swoje dane osobowe oraz do ich poprawiania.
W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie znajdują powszechne przepisy prawa.