Start Konkursy międzyszkolne XVIII Międzyszkolny Przegląd Piosenki Angielskiej
XVIII Międzyszkolny Przegląd Piosenki Angielskiej Drukuj Email

Termin przeglądu: 5 kwietnia 2017r. o godz. 10:00 w auli IV Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II w Tarnowie-Mościcach.

Do udziału w XVIII Przeglądzie Piosenki zapraszamy z każdej szkoły jeden zespół lub wokalistę.
Oceniany będzie jeden utwór według poniższych kryteriów:

• wykonanie w języku angielskim,
  • dykcja, poprawność językowa,
  • dobór repertuaru i jego stopień trudności,
  • aranżację i jej oryginalność.

Organizatorzy zapewniają wykonawcom:

• nagłośnienie sali (aparatura + 3 mikrofony),
  • pianino,
  • możliwość próby od godz. 8:30

Sponsorem głównej nagrody dla laureata konkursu jest szkoła języków obcych Progress New.

Sponsorami konkursu są:

• Grupa Azoty S.A.
  • Wydział Edukacji UM Tarnowa,
  • Wydawnictwa: Pearson Longman, Oxford UP, Express Publishing,
  • Rada Rodziców przy IV Liceum Ogólnokształcącym w Tarnowie.

Liczymy na udział przedstawicieli Waszej szkoły w XVIII Międzyszkolnym Przeglądzie Piosenki Angielskiej.

Zgłoszenia na kartach uczestnictwa prosimy kierować na adres szkoły: ZSO nr 1, ul. Norwida 22 , 33-101 Tarnów, faksem lub e-mailem ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ) do dnia 30.03.2017r.
Bliższe informacje w sekretariacie szkoły: Tel/Fax. (0-14) 633-03-46.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Organizatorzy:

Dyrekcja IV LO w ZSO nr 1 w Tarnowie                                                                             mgr Maria Sułowska
                                                                                                                                          mgr Bernadeta Garstka-Matura
                                                                                                                                           mgr Anna Maziarz-Pasek